Quantcast

Jel vas bije trema?

Poruka
18.846
Jeste zentare ili vas nenadano uhvati trema na nekom prvom susretu sa sudbinom..ili tako..:D..i recimo pitanje u drugom smeru,da li biste otpisali decka ili devojku koji se utrte na dejtu?Ono ni a ni be ni mu..i crvene i blede i to..Znate li tako neki dogadjaj..nesto ..ovo ono..:D kad je prpa:rumenko:

gost 310829

Veoma poznat
Poruka
10.351
Ne bojim se drugova tvoga frajera
ne bojim se batina na sred plesnjaka
makar me peglali Bata djonovi
usi nek' izgubim da te zavrtim

Ne bojim se boksanja sto na jednoga
ne bojim se kadrova Rambo filmova
makar me krpili koncem doktori
usi nek' izgubim da je poljubim

Violetna

Elita
Poruka
22.090
Jeste zentare ili vas nenadano uhvati trema na nekom prvom susretu sa sudbinom..ili tako..:D..i recimo pitanje u drugom smeru,da li biste otpisali decka ili devojku koji se utrte na dejtu?Ono ni a ni be ni mu..i crvene i blede i to..Znate li tako neki dogadjaj..nesto ..ovo ono..:D kad je prpa:rumenko:
Напротив, баш ми је занимљиво и јако сам знатижељна..ма где мислим да таквих више нема:lol:

sunasceJeca

Poznat
Poruka
9.930
Ja sam tremaroš. Nemojte da me ubijete Oma, molim Vas ja. :) Ja malo "kasnim" sa reakcijama. Tek kada me otpišu, ja tada dam najbolje od sebe. Jer uglavnom ne pokažem najbolje od sebe odmah, pa me često protumače loše, drugačije od onoga šta jesam, otpišu, ogreše se, i tako to...Jer kako ti kažeš, uglavnom mi je "prpa" i sada dobrim zazirem malkice od ljudi, i pre sam, sada pogotovo. :) Zanimljivo, da nekada sebe sada ne mogu da prepoznam, kada složim kockice da sa onog aspekta mislila sam da sma se bojala, a u stvari sam hrabro se ponašala. Čudno, ali tako je. :) ♥

gost 246390

Buduća legenda
Poruka
38.512
Ja sam tremaroš. Nemojte da me ubijete Oma, molim Vas ja. :) Ja malo "kasnim" sa reakcijama. Tek kada me otpišu, ja tada dam najbolje od sebe. Jer uglavnom ne pokažem najbolje od sebe odmah, pa me često protumače, otpišu, ogreše, i tako to...Jer kako ti kažeš, uglavnom mi je "prpa" i sada dobrim zazirem malkice od ljudi, i pre sam, sada pogotovo. :) Zanimljivo, da nekada sebe sada ne mogu da prepoznam, kada složim kockice da sa onog aspekta mislila sam da sma se bojala, a u stvari sam hrabro se ponašala. Čudno, ali tako je. :) ♥

veruj nam da ti verujemo :lol:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.