jel vadite dlake?!

Pa sta ja znam. Pise musko :)

Mogu onda da preformulisem pitanje? :)

Zar si do sada samo spavala sa tipovima koji nisu sisali svog "drugara"?

ma spavala sam ja i sa svkakvim
nije to sad bitno
sada spavam sa jednim sto fura natural :)
i moram priznati da mi ne smeta ni njegov ljubavni tepih ni nista
cak mi je sexi
ne smetaju mi ni te dlake dole
nego aj da pitam vas
 
jel i vi mrzite kad posle sexa morate da vadite njegove dlake iz picce?!
:brus:
za one koji se ne sexaju malo promenjeno pitanje
jel mrzite da vadite njegove dlake iz kade?!
:mrgreen:

ja mome i nedam u kadu ljeti ima da se prska slauhom u basti

jos malo zabranit cu i pishshsh

jedna bosanka koja je gradila novu kucu brez wc u kuci, na pitanje zapanjenog sveta (to jest komsiluka) ---> Bona kad pravite novu kucu trebas imati i kupatilo sa wc-om a ona odgovara ni pet ni shest ---> iebesh ti kucu u kojoj se serre (ovo nije vic vec ziva istina)

i dan danas to svi prepricavaju a kuci ima 5 godina (odkako je sagradjena) a na pishpish svi koriste poljski wc
 
ja mome i nedam u kadu ljeti ima da se prska slauhom u basti

jos malo zabranit cu i pishshsh

jedna bosanka koja je gradila novu kucu brez wc u kuci, na pitanje zapanjenog sveta (to jest komsiluka) ---> Bona kad pravite novu kucu trebas imati i kupatilo sa wc-om a ona odgovara ni pet ni shest ---> iebesh ti kucu u kojoj se serre (ovo nije vic vec ziva istina)

i dan danas to svi prepricavaju a kuci ima 5 godina (odkako je sagradjena) a na pishpish svi koriste poljski wc

os da kazes da kad ides samo u poljski wc dlake ne ulaze u piccu :D :)))))))
 
Једном у животу сам пристао да ме риба ошиша доле и никад више. Ја као, да јој угодим, ал' сам се жестоко зезнуо; да је барем секс био бољи, па ајде, али овако ... Пих...
 

Back
Top