jel uzimao neko monitor na Aliexpress i da li je pametno?

Poslednja izmena:
Ako hoces da budes miran uzmi asus tuf monitore.

https://m.kupujemprodajem.com/kompj...ng-vg27wq1b/oglas/82659052#mhs0-1613631142099

Malo vise o njemu.


https://www.asus.com/Displays-Desktops/Monitors/TUF-Gaming/TUF-Gaming-VG27WQ1B/

Mogu ti reci,imao sam priliku da se igram sa njim jedno sat ipo,dosta ozb monitor po meni,i mnogo cega ima da ponudi sto drugi u tom cenovnom rangu nemaju.Asus se ne zaj*b*va :D
Interesantno samo sto :
1 , Nigde ne pise koji je panel
2. Pise SRGB 120 % sto je nemoguce(ne moze biti vise od 100%)
3. Asus monitori itekako znajju da se kvare...
4. Nema podesavnje po visini
 
Interesantno samo sto :
1 , Nigde ne pise koji je panel
2. Pise SRGB 120 % sto je nemoguce(ne moze biti vise od 100%)
3. Asus monitori itekako znajju da se kvare...
4. Nema podesavnje po visini

1.Va [pise ti u specifications delu sve o njemu]

2.Ne bih znao odgovoriti ovo,ali boje jesu dosta vibrantnije na njemu,nego na drugim monitorima.

3.Garancija je 3 godine,a asus monitor sam imao kao klinac,koji je trajao 10 godina,dok ga nije sprzio grom,mozda si imao lose iskustvo ako si kupovao polovan ili nisi imao srece i imao je neki defekt na sebi.

4.Istina ali ima najminimalniji blur i ghosting koji sam ikada video.A realno mozes kupiti neko custom postolje za njega ako ti smeta sto nema podesavanje visine.
 
1.Va [pise ti u specifications delu sve o njemu]

2.Ne bih znao odgovoriti ovo,ali boje jesu dosta vibrantnije na njemu,nego na drugim monitorima.

3.Garancija je 3 godine,a asus monitor sam imao kao klinac,koji je trajao 10 godina,dok ga nije sprzio grom,mozda si imao lose iskustvo ako si kupovao polovan ili nisi imao srece i imao je neki defekt na sebi.

4.Istina ali ima najminimalniji blur i ghosting koji sam ikada video.A realno mozes kupiti neko custom postolje za njega ako ti smeta sto nema podesavanje visine.
Ajd procitaj jos jednom pazljivo-kako nesto moze pokrivati 120 % od necega? Ceo spektar je 100%-vise od toga NIJE MOGUCE. Znaci-lazu
2. VA panel je ni tamo ni 'vamo-nit je vrhunski za gaming nit za video/photo editing.
3. Znam ko je radio u jednoj firmi gde su imali brdo monitora-i Asus bas nije bio od ..izdrzljivijih. Tj kvario se cesce. CRT moniitor, bdw mislim cak ni da nije ni pravio Asus
 

Back
Top