naterasi
Buduća legenda
- Poruka
- 28.796
Meni je drugar rekao da se oblacim kao hipster, gledao sam malko po netu i to je kul stajling, ali jel to dobro ili lose? Mislim, ja nisam tinejdzer bas pa ne znam koje su sad to aktuelne podele medju vama?
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.

Hipsteri su gey, ali naterasi to verovatno vec zna...![]()
sniki, nemoj i ovde da se raspravljamo, ou yea

Hipster je jednostavno "retro". Ono sto su devedesetih bili hipici ili pankeri, danas su, ocigledno - oni koji su u fazonu devedesetih. Ili, ono sto se kod nas pre 15-ak ili 20 godina odmila zvalo "padavicar": nesto kao - nosis ispranu majcu staru 20 godina, kariranu kosulju ili caletovu koznu jaknu, Levis 501 i starke... Mislim da kao hipstere mozemo da definisemo pola urbane Srbije starije od 27 godina
A ako je po dokonoj zapadnoj kulturi, hipsterj je ocigledno osoba koja se ne uklapa u njihove predefinisane moderne sablone, pa su morali da izmisle naziv da ga/je nekako definisu. Druga stvar je kad neko namerno pokusava da izgleda retro - to se oduvek zvalo "pozer
Hipster je osoba koja je, najkrace recheno anti-mainstream!
Odnosno osoba koja se ne trudi da bude kul, fensi, bash suprotno, trudi se da bude demode, retro, etc... voli muziku koju vecina ne voli ili nikada nije ni chula za nju, takodje i stil oblachenja, ali hipster je prevashodno karakterna osobina, ne stil.
E sada ironija je shto 'biti hipster' pochinje da biva mainstream jer se ljudima odjednom svidja da nose retro stvari, da vuku na 30e, 40e, itd...
ovo je hipster kitty
![]()
Moramo bre, ou yea

ali, ja ne volim da nosim stare stvari, a opet mi rece da sam kao hipster
ok, onda cu ti reci da ja mislim da ti nisi stajlis, jel sam u pravu, ovo je samo pretpostavka, ou yea ?![]()
stilizovan, sniki, jel si stilizovan?
Ja sam modifikovan, ou yea
wahahhahhhahhahaa, pa ovo je smesno drugari
kuuuuuuul...al ja mislim da ti nosis dosadne stvari i dalje...ne mogu da se otmem tom utisku.
hahaha, pa ja ti uporno govorim da si smesan, a ti nista...ou yea
Ma samo bahato, samo bezobrazno...ou yea][/QUOTE
pa nisam bezobrazan, sniki, samo diskutujemo, rekoh ti da je to samo pretpostavka, ne znam ja...
ja se ne oblacim ovako ja slazem boje i teksture.