Jel sedate za volan drogirani i pijani?

mario80

Legenda
Poruka
63.711
Vidim da je to danas uobičajena pojava da ljudi drogirani voze pa da otvorim temu :)

https://www.danas.rs/vesti/drustvo/pod-dejstvom-kokaina-udario-saobracajca-na-motociklu/

Screenshot_2024-06-12-20-59-01-682-edit_com.hsv.freeadblockerbrowser.jpg

Znalo mi se dogoditi, ali najdalje do susjedne ulice u kvartu, kada bi se okupili u društvu pa bi se doma vraćao namazan i nadimljen.
Napominjem da pri tom podvigu gotovo nikada nisam prekoračio brzinu od 35 - 40, a oči maksimalno izbuljene.
U to doba noći djece ne bi ni bilo po cesti, eventualno sam mogao udariti mačku, a i to malo vjerojatno zbog "brzine" kojom bi pri tome vozio.
Ne ponosim se tim stvarima koje sam radio, iako vrlo rijetko, ali se ne ponosim.
Žao mi je zbog toga i u ovim godinama to nikada ne bi napravio.
Ako je imalo olakotna okolnost, a to je da u životu pijan ili nadroksan nisam izašao na glavnu cestu ili po kvartu u takvom stanju vozio brže od 40 (prije bi bilo 30, ali OK).

Moj komsija lupa jedan automobil godislje u bg.

Polupao je 6 automobila u poslednjih godinu dana, 6 godina je u bg tako da sam mu kubicirao prosek 1 auto godislje. I sve prekrsaje pravi mortus razvaljen. Sponzor prekrsaja je zajecarska pivara.

*u sudarima koje je prouzrokovao posljedih godinu dana ucestvovalo je 6 vozila. Vazno je ucestvovati.

*vec je napravio saobracajku za oduzimanje dozvole

*i posle toga dok nije gotovo sudjenje pravi jos jedan prekrsaj voznja u alkoholisanom stanju

*i napokon proda kucu u Vralje da kupi Dzipa. Reko komso zasto bas dzip. Kaze zato sto sam ocao! (Ocao= hocao= hteo) i sad ne znam, kako ce se zavrsiti ovo sa njim

Alkos.

Moj komsija lupa jedan automobil godislje u bg.

Polupao je 6 automobila u poslednjih godinu dana, 6 godina je u bg tako da sam mu kubicirao prosek 1 auto godislje. I sve prekrsaje pravi mortus razvaljen. Sponzor prekrsaja je zajecarska pivara.

*u sudarima koje je prouzrokovao posljedih godinu dana ucestvovalo je 6 vozila. Vazno je ucestvovati.

*vec je napravio saobracajku za oduzimanje dozvole

*i posle toga dok nije gotovo sudjenje pravi jos jedan prekrsaj voznja u alkoholisanom stanju

*i napokon proda kucu u Vralje da kupi Dzipa. Reko komso zasto bas dzip. Kaze zato sto sam ocao! (Ocao= hocao= hteo) i sad ne znam, kako ce se zavrsiti ovo sa njim

Alkos.
tvoj komsija bi iz cuga dobio americko drzavljanstvo. Za njega bi lobirali americki proizvodjaci automobila.

Back