Jel se SPC ogradjuje od litija?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sizif

Strani posmatrač
Moderator
Poruka
43.185
Ne, ne mislim da podrzava ali ni ne spominje litiju ni na svom sajtu ni nigde.
Kao da litije nije ni bilo :roll:
Šaljim se ja malo. Vrh SPC sad ima mooda u procepu, kao i SNS. Niko ne bi voleo da izgubi birače i mušterije, a ovde je došlo do sukoba između dve frakcije i sad treba ići uz dlaku onoj strani koja će naneti manju političku i ekonomsku štetu. Briga njih za LGBT populaciju, glasovi i pare se broje, pa će takva biti i odluka.

retka zver

Domaćin
Poruka
4.550
photo_2022-08-14_20-11-09.jpg

Ove Ikone u rukama ovih zena je i opomena za SPC,hoce li uz narod ili Vucica i Brnabicku.

kiriku1

Poznat
Poruka
7.318
Ne znam sta ocekujete vi jos od Crkve? Pa svi su iz Crkve otvoreno protiv parade. Skoro sam bio na liturgiji koju je sluzio Nj.P. vladika Jovan i na kraju je govorio iskljucivo o "satanskoj" paradi i "zlom" zapadu, narodu koji se u tom delu najprijatnije osecao... Jeste malo pominjao i Hristosove reci, ali kratko, te je teskopa prilikom slusanja istih u ljudima bila kratka. Vise je bilo ovog drugog, da se osetimo uzvisenima...Znam da vecina njih(medj svestenima) imaju iskljucivo te teme za narod, svako ko se od njih pojavi na tv ima te iste stavove...Ja ne znam sta vi jos hocete?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.