Jel realno pomirenje religije i LGBT

Jel na pomolu pomirenje religije i LGTB

• Da

• Ne

• Mozda

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
kako pises i taksimetar ti otkucava, od zdravog razuma mozes dobiti samo ljubav a mozda i jos nesto za svaki izreceni stav :hahaha:
Od mene moze dobiti samo podrsku a ovo drugo mozes dobiti ti :mrgreen:

Ко о чему баба о уштипцима а ти о парама.
Indirektno sam rekao da ce pare [interes] ujediniti religiju i LGBT bez obzira sta pise u bibliji.
Malo ce da bude "izmena i dopuna" biblije :lol:

znaci pravio si grehove pa ti je kao oprosteno i sad te je moj post prodrmao :D

brate, kad zgresis, nema nazad..
Ти лупаш па не знаш где удараш, кренуо си са неким својим идејама, нема то у Библији о чему ти пишеш. Где си прочитао да нема назад кад згрешиш ?

ajde onda pojasni proces oprosta greha u spc-u.
Хајдемо од почетка. Теоретисање ти неће помоћи док не уђеш у веру. Не можеш познавати исповест док се не исповедиш, па да читаш неке најстручније и најбоље књиге о светој тајни исповести у православљу.

Ти лупаш па не знаш где удараш, кренуо си са неким својим идејама, нема то у Библији о чему ти пишеш. Где си прочитао да нема назад кад згрешиш ?
moze da pise sta hoces, vec rekoh da ne postoji dokaz da je to izvorna biblija ili da je dobro prevedena.

radi se o tome da zaista mislis da ako nekog ubijes sa namerom da je u redu da ti se to oprosti?

moze da pise sta hoces, vec rekoh da ne postoji dokaz da je to izvorna biblija ili da je dobro prevedena.
Лупаш горе од отвореног прозора. Библија је толико сигурна са својим текстом да ово што ти пишеш као да је неко пао са Марса. Једино да свратиш на теорију завере ако те примају, ово везе са чињеницама нема о чему ти пишеш.
Јеси ли пробао да користиш претрагу на интернету пре него напишеш овако нешто ?

Лупаш горе од отвореног прозора. Библија је толико сигурна са својим текстом да ово што ти пишеш као да је неко пао са Марса. Једино да свратиш на теорију завере ако те примају, ово везе са чињеницама нема о чему ти пишеш.
Јеси ли пробао да користиш претрагу на интернету пре него напишеш овако нешто ?
a zasto preskoci da odgovoris na pitanje u tom postu?
taj deo si vesto obrisao u citatu.

ali me ne mrzi da ponovim.

zaista mislis da nekome treba oprostiti ako nekog ubije sa namerom?

Jel na pomolu pomirenje religije i LGTB ?
Jel na pomolu promena nekih citata biblije ?

Pogledajte prilog 1405528
Не видим ту неку велику свађу?

Реално гледано, Исус се дружио са својим апостолима, који су били сви мушког пола, није било жена?

Католичко свештенство наставља буквално ту традицију, не мешања са женама, искључиво МУШКО ДРУШТВО ?

Сам Исус није био породичан човек, католичко свештенство нису породични људи, православни ПАТРИЈАРСИ нису породични људи ?

Шта су сви ти људи били и шта су сада, ако не опште са женама ? :kafa:

Znači grupnjak zauvek? :pljus:
Мораш знати да оригинално сексуалност није била својство човјека. Сексуалност настаје падом у гријех. Првобитни брак Адама и Еве је требао бити бестрасни брак а људи би се размножавали на другачији дјевствени начин. Дјевственост је већа врлина од брачности. Такав је брак Христа и Цркве. Дјевствени и бестрасни.

Back