Quantcast

Jel ovo vest tipa srpski Mercedes????

Motorcyclist

Legenda
Poruka
60.594
Srbiji veliki posao - remont ruskih helikoptera
remijer Aleksandar Vučić najavio je da će se remont ruskih helikoptera, koji će biti prebačeni iz Poljske i Češke, obavljati u našoj zemlji.

"Mi ćemo tražiti još eksperata i verovatno zaposliti veliki broj ljudi u našoj zemlji koji će da rade na remontu ruskih helikoptera. To je važna ekonomska vest za našu zemlju", rekao je Vučić novinarima posle sastanka sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom.

On je rekao da su ti helikopteri uglavnom bili smešteni u Poljskoj i Češkoj, a da je planirano da se najveći deo sad premesti u Srbiju.

"Eto velikog posla za nas, da li ćemo biti sposobni da taj posao obavimo, ostaje na nama, nadam se da hoćemo", rekao je Vučić.

On je dodao da će biti fomirane radne grupe koje će se baviti organizacijom tog posla i dodao da će za taj posao biti potrebno da se angažuju mašinski tehničari i inženjeri.

Vučić je rekao da je u razgovoru sa Putnom bilo reči i o saradnji u namenskoj industriji.
http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2015&mm=10&dd=29&nav_id=1057024

Rasejani Prorok

Buduća legenda
Poruka
30.234
Srbiji veliki posao - remont ruskih helikoptera
remijer Aleksandar Vučić najavio je da će se remont ruskih helikoptera, koji će biti prebačeni iz Poljske i Češke, obavljati u našoj zemlji.

"Mi ćemo tražiti još eksperata i verovatno zaposliti veliki broj ljudi u našoj zemlji koji će da rade na remontu ruskih helikoptera. To je važna ekonomska vest za našu zemlju", rekao je Vučić novinarima posle sastanka sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom.

On je rekao da su ti helikopteri uglavnom bili smešteni u Poljskoj i Češkoj, a da je planirano da se najveći deo sad premesti u Srbiju.

"Eto velikog posla za nas, da li ćemo biti sposobni da taj posao obavimo, ostaje na nama, nadam se da hoćemo", rekao je Vučić.

On je dodao da će biti fomirane radne grupe koje će se baviti organizacijom tog posla i dodao da će za taj posao biti potrebno da se angažuju mašinski tehničari i inženjeri.

Vučić je rekao da je u razgovoru sa Putnom bilo reči i o saradnji u namenskoj industriji.
http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2015&mm=10&dd=29&nav_id=1057024
kako bre "ĆE TRAŽI EKSPERTE"?
zar sns nisu sve go ekspert do eksperta?
nek ih nadje malo u DS i G17 ako fali u SNS

gica

Legenda
Poruka
54.799
vidi
rusi će da nam isporuče helikoptere, ali mi ne smemo da ih primimo jer će da se ljute iz nata i eu
zato sad kao rusi numu da remontuju helikoptere koje su napravili, pa kao moramo mi

posle će da nam stignu i avioni i pvo sistemi na remont

a možda i nešto ljudstva, na remont dabome
:)

emaem

Domaćin
Poruka
4.813
Znaci uvalice nam neki sovjestski zardjali rashod iz Ceske i Poljske da ga mi recikliramo ,a AV ce da kaze da mu ustvari remontujemo helikoptere . :mrgreen:
Јбг, када су твоји фаворити све растопили и затворили све фабрике, заводе, институте.
Нисмо у прилици да бирамо, дај шта даш. После поплаве зване ДОС, ДСС, ДС и СНС и ови ремонтовани ће изгледати као "Спутњик".
И да, Руси немају времена да се замајавају са ремонтовањем, они праве нове и боље и све су линије заузете у три смене. :ok:

Artur-II

Domaćin
Poruka
4.212
Русији треба ремонт 600 хелија а ми можемо ремонтовати 5 годишње, чисто сумњам да ће руси чекати 120 година док ремонтујемо све
Nećemo mi remontovati helikoptere Ruske armije već helikoptere ruske proizvodnje, verovatno se misli na ove što su prodali Hrvatima. Česima, Mađarima, Bugarima itd.... Jednostavno kada dođe do isteka resursa na tim heličima Rusi će ih uputiti za Beograd. Neće tu biti puno posla možda desetak godišnje ali moraćemo da se tehnološki unapredimo.

Rasejani Prorok

Buduća legenda
Poruka
30.234
jos jedno prenosenje naslova iz novina. zar je to tema? mozda je postavljacu to magicno vesti, naslovi, kutija koja govori! ha, ha, ha mracna politicka podsvest

ovo se imnace zove trolovanje pa ko se primi primi.

nije važno šta su oni radili, važno je što su oni vama jedini izgovor

- - - - - - - - - -

vidi
rusi će da nam isporuče helikoptere, ali mi ne smemo da ih primimo jer će da se ljute iz nata i eu
zato sad kao rusi numu da remontuju helikoptere koje su napravili, pa kao moramo mi

posle će da nam stignu i avioni i pvo sistemi na remont

a možda i nešto ljudstva, na remont dabome
:)
:super:

ovoga se ne bi setila ni Agata Kristos

- - - - - - - - - -

Nećemo mi remontovati helikoptere Ruske armije već helikoptere ruske proizvodnje, verovatno se misli na ove što su prodali Hrvatima. Česima, Mađarima, Bugarima itd.... Jednostavno kada dođe do isteka resursa na tim heličima Rusi će ih uputiti za Beograd. Neće tu biti puno posla možda desetak godišnje ali moraćemo da se tehnološki unapredimo.
kad DS ponovo pobedi opet će da založe železaru
oni jedino umeju da spaljuju

spalili oružje, spalili cigare...
spalili privredu, spalili gradjevinske firme, spalili banke
još majku koja ih takve rodila da spale

Topalovići sa furunom im nisu ravni
e još se jedino ne zna gde je ona droga što su našli u sefu posle Slobe

Reefer

Zaslužan član
Poruka
123.244
Koliko god nas ovi iz vlasti zasipaju glupoastima, ovo i nije nemoguće. Prvo, nisu u oitanju svi ruski helikopteri, već se spominju oni iz Poljske i Češke. Drugo, u remontnom zavodu "Moma" su se remontovali Mi-8 i Gazele, i to uspešno. Pored njih i mnogo drugih letelica (uključujući i Mi-4 helikoptere), pogon je ogroma, uslovi postoje, postoje i stručni ljudi, kapaciteta tamo ima.

Motorcyclist

Legenda
Poruka
60.594
Koliko god nas ovi iz vlasti zasipaju glupoastima, ovo i nije nemoguće. Prvo, nisu u oitanju svi ruski helikopteri, već se spominju oni iz Poljske i Češke. Drugo, u remontnom zavodu "Moma" su se remontovali Mi-8 i Gazele, i to uspešno. Pored njih i mnogo drugih letelica (uključujući i Mi-4 helikoptere), pogon je ogroma, uslovi postoje, postoje i stručni ljudi, kapaciteta tamo ima.
Izvini ali ne mozes nekome ko kaze da je sramota koliko ti dobro ide, BG na vodi, fabrika cipova, srpski mercedes, da verujes. I sta ce nam 1300 inzenjera za 100 helikoptera?

DEDA.D

Veoma poznat
Poruka
10.231
Кад се ради о "хелиХОПТЕРИМА", ту је стручњак машинско - политичке струке, тако да не бригамо, па још можемо и унутра да их обложимо керамичким плочицама и постане "оклопљен"....

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.