- Poruka
- 85.095
Jel ovo u toku obojena revolucija u Srbiji?
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Наравно да јесте , али НЕЋЕ ДА ПРОЂЕ !
Šta god da je u toku može da bude samo lekovito, jer se od dna možesamo nagoreJel ovo u toku obojena revolucija u Srbiji?
Uobičajeni osumnjičeni: organizacije za ljudska prava i protiv ruskog fašizmaDa li se iskristalisalo ko je vodi i ko je podržava?
Jesi ti ona baba iz Novog Sada jesiSve bih ja njih na informativni razgovor i u pritvor na hlađenje pa posle na društveno koristan rad.
Jel ovo u toku obojena revolucija u Srbiji?
Kako da ne, zato je Hil uz njega svuda.Ово је копи пасте Мајдан ..
Не , него осуђивани криминалци газе студентеJel ovo u toku obojena revolucija u Srbiji?
Jel ovo u toku obojena revolucija u Srbiji?
Znači sad podržavaš Euromaidan, a 500 kilometara u desno si pričao da su nacistiRibnikar ga je načeo, nadstrešnica ga uzdrmala a ovo gaženje će ga konačno nokautirati.
Istrošio je kredite.
Glupe su ti paralele, ja nisam pripadnik plemena i mogu da imam kompleksne poglede na svet a ne crno bele kao sns sendvičari ili evronafo slepci.Znači sad podržavaš Euromaidan, a 500 kilometara u desno si pričao da su nacisti