• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Jel moze bez lizanja?

samuraijane

Aktivan član
Poruka
1.870
Daklem padne vam na pamet da vam se uopste ne lize njena ribica. Prodje vam kroz glavu misao ko zna koliko i kakvih je tu budjavaca balavilo pre vas i da vam se uopste ne lize. A onda padne na pamet: a obucenog kitona da stavis to ti nije problem? Pa nije on je ipak obucen. :mrgreen: :lol:

pa meni u suštini ne mora da se liže, nisam nešto facinirana time. ali kad čujem nekog ovakvog balavca, napasla bih ga i picom i jajima od svih onih budjavaca koji su balavili ranije...
ma užas.
ako ti se ne liže... mojne.
sereš gluposti preterano. zašto ti misliš da nisi budjaviji od ostlih... zašto misliš da su oni bili budjavi, zašto misliš da su svi balavili... zašto misliš da je tvoj kiton gotivan obučen i go...

mimi's mom

Buduća legenda
Poruka
32.800
Sto kaze moja ortakinja Sandra.... Nije seks - seks ako nema dobrog liza :)

Al' treba i to umeti... :rumenka:

pa meni u suštini ne mora da se liže, nisam nešto facinirana time. ali kad čujem nekog ovakvog balavca, napasla bih ga i picom i jajima od svih onih budjavaca koji su balavili ranije...
ma užas.
ako ti se ne liže... mojne.
sereš gluposti preterano. zašto ti misliš da nisi budjaviji od ostlih... zašto misliš da su oni bili budjavi, zašto misliš da su svi balavili... zašto misliš da je tvoj kiton gotivan obučen i go...

Zato je Pera i voleo nevine, may he RIP... :mrgreen: (Mis'im, nisam odavno svraćala ovamo, al' baš ga nešto nema...)

bora61

Primećen član
Poruka
585
Daklem padne vam na pamet da vam se uopste ne lize njena ribica. Prodje vam kroz glavu misao ko zna koliko i kakvih je tu budjavaca balavilo pre vas i da vam se uopste ne lize. A onda padne na pamet: a obucenog kitona da stavis to ti nije problem? Pa nije on je ipak obucen. :mrgreen: :lol:

E, brate, svasta.
Sex je valjda dobrovoljna rabota niko te ne prisiljava.
Znaci ona je svakakva, jer ko zna sta je sve bilo pre tebe.
A, ti si faca,ako si nezna se broj koitusa ostvario.

O, Srbijo.:evil:

C.C. Deville

Aktivan član
Poruka
1.470
Ovaj sinak je bas zaglavio u problem...taj ce samo nevine da lovi.
I naravno da bez liza nema ni griza :lol:

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.