Quantcast

Jel moguce da niko nije?

Jugoslav Čvarak

Veoma poznat
Poruka
11.846
Jao brate moj rodjeni :zag:
Ja placem nad sudbom svojom kletom kad mi dodju u studio sa tim trepavicama

E a znas li sta je horor u celoj prici
Nisu vise aktuelne jednokratne, nego sad rade nadogradnnu u salonima pa to stoji po mesec dva.... ne moze da se skine :sad2:
Ja nisam imala pojma za tu novotariju dok mi skoro jedna guska nije dosla sa njima, iako sam joj rekla da dodje bez sminke i vestaka.... kaze pa ne mogu da skinem nadogradila sam :sad2:
Plac majke bozje na sta ono lici, ko paukove nogice da ima na ocima :zima:
To je kao da nama netko uvali ovo:

1132.jpg

Hvala dragom Bogu, da smo barem po tom pitanju, pametniji od zena.
Eto, barem nesto.

Da sutra modni guru kaze kako je u modi kapa sa zutim dildom na vrhu, siguran sam da bi se naslo i vise nego dovoljno zenskih budala, da to natakare na glavu.

Neki ljudi stvarno vjeruju, da je umjetno ljepse od prirodnog.
Zalosno je to.

Jugoslav Čvarak

Veoma poznat
Poruka
11.846
I zasto ja uopce pricam otvoreno sa zenama?
U sisu sam se pretvorio.
Eto kako ti se prikrade virus pederluka, necujno, danas pogledas nogometnu utaknicu u kojoj 22 znojna, misicava muskarca trce za krpenjacom, a vec sutra pred ogledalom oblacis carape s halterima.
Danasnji muski rod, izlozen je mnogim kusnjama, a oni koji nisu u stanju izdrzati, uteknu u pederluk.
Hvala ti dragi Boze, sto mi dajes snage biti ustrajan.

90 minuta traje to smrdljivo napucavanje krpenjace u raslje.
90 minuta. mogao si pumpati zenu.
Odabrao si raditi ovo prvo, sta se onda cudis kada ti jednog dana zena na samrti, par sekundi prije nego izdahne, uputi sljedece rijeci: "Govn*o jedno..."

Nogomet treba zabraniti.

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
43.570
Izmislio nesto sem turpije za skidanje gela sa noktiju?

Ja sam sokirana, da posle 8 godina, uradim gel na noktima, odem na korekciju i zena mi turpija i tako skida taj stari sloj :eek:
Gledam i ne verujem.
Pitam jel postoji neki drugi nacin, kaze oni nemaju.

Pa rekoh da pitam moje zene na forumu?
Kako vam skidaju gel sa noktiju?
Имам електричну. Сама себи радим и никада га не скидам скроз. Поента је да се пре прајмера истурпија, да буде рељефно како би нови слој боље пријањао а не да се скроз скине и уништи нокатна плоча. За час готово, уз кафу и ТВ.
У салону бих тачно шизнула. Мене тамо таааква нервоза ухвати. Још нисам наишла на особу која ради у салону а која ми прија.

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
43.570
Pusti svoje nokte i aceton ce biti dovoljan..
Проблем код мене је што сам врло брза по кући. Никада не радим само једну ствар. И онда се и лупим- редовно имам маснице на боку од ћошка стола и на челу од горњих кухињских елемената, а дуге нокте, да их не ојачам бих ломила сваки дан. У журби увек нешто закачим. Мени је гел спас. Стављам провидни само да они буду чвршћи. Па лакирам преко јер волим да мењам.

gost 360768

Buduća legenda
Poruka
27.370
Проблем код мене је што сам врло брза по кући. Никада не радим само једну ствар. И онда се и лупим- редовно имам маснице на боку од ћошка стола и на челу од горњих кухињских елемената, а дуге нокте, да их не ојачам бих ломила сваки дан. У журби увек нешто закачим. Мени је гел спас. Стављам провидни само да они буду чвршћи. Па лакирам преко јер волим да мењам.

Koment se odnosio na temu, upucen je postavljacici...mada mozda se nakon ove teme nadje neko ko ce patentirati skidanje, ko onaj obrvicni lik monstruozne obrve... :sad2:

Enina

Elita
Poruka
17.166
To je kao da nama netko uvali ovo:

1132.jpg

Hvala dragom Bogu, da smo barem po tom pitanju, pametniji od zena.
Eto, barem nesto.

Da sutra modni guru kaze kako je u modi kapa sa zutim dildom na vrhu, siguran sam da bi se naslo i vise nego dovoljno zenskih budala, da to natakare na glavu.

Neki ljudi stvarno vjeruju, da je umjetno ljepse od prirodnog.
Zalosno je to.
Covjece,krv ce ti stati od tih utega

Sebastian4

Domaćin
Poruka
3.561
Izmislio nesto sem turpije za skidanje gela sa noktiju?

Ja sam sokirana, da posle 8 godina, uradim gel na noktima, odem na korekciju i zena mi turpija i tako skida taj stari sloj :eek:
Gledam i ne verujem.
Pitam jel postoji neki drugi nacin, kaze oni nemaju.

Pa rekoh da pitam moje zene na forumu?
Kako vam skidaju gel sa noktiju?
Akrilni razredjivac skida. Ne farbam nokte nego oldtajmere, da se u startu razumemo:malav:

Sebastian4

Domaćin
Poruka
3.561
Pa ajde da napravimo biznis
Polako, cak i ptice znaju da ja od svega napravim biznis
Pa ajde da napravimo biznis
Litar akrilnog je 620 din, od toga cemo napiniti 100 bocica od po 10 ml koje cemo valjati za 120 din. Jedna prazna bocica je 20 din+ 10 din stampe na svakoj bocici. Tako da nam ostaje 90 din po komadu X 100 komada je 9000 din- 620 za akrilni dobijamo 8380 ciste zarade.
Na 10 litara je 83800 ali mi cemo prodati ukupuno 100 litara do NG, tako da je zarada 838000 ili 7101 eura.
Podelimo po 3500e ili u 2021-oj ulozimo u 30 Opel Kadeta suze, koje prosledimo svedjanima ( koji ih sad kupuju). Opel Kadet suza se moze naci u proseku za 200e, sto bi bilo 35 komada, ali uracunao sam troskove transporta+ overeni ugovori kod notara tako da sam umanjio na 30 komada.
Svedjani ih kupuju ( bez obzira na stanje) za 800e po komadu sto mu dodje 24000e cisto.
Podelimo po 12000e ili u 2022-oj ulozimo u dve hladnjace za zelenis i ostalo povrce koje rentiramo po 1000e mesecno likovima iz Loznice koji prodaju robu na kvantasu. Za 12 meseci bi imali po 12000e + prodamo hladnjace za po 10000e i svako od nas izadje iz price sa po 22000e :lol:
Srbija je cudo od zemlje, i love Srbija:zaljubljena:

limunada

Elita
Moderator
Poruka
21.242

Litar akrilnog je 620 din, od toga cemo napiniti 100 bocica od po 10 ml koje cemo valjati za 120 din. Jedna prazna bocica je 20 din+ 10 din stampe na svakoj bocici. Tako da nam ostaje 90 din po komadu X 100 komada je 9000 din- 620 za akrilni dobijamo 8380 ciste zarade.
Na 10 litara je 83800 ali mi cemo prodati ukupuno 100 litara do NG, tako da je zarada 838000 ili 7101 eura.
Podelimo po 3500e ili u 2021-oj ulozimo u 30 Opel Kadeta suze, koje prosledimo svedjanima ( koji ih sad kupuju). Opel Kadet suza se moze naci u proseku za 200e, sto bi bilo 35 komada, ali uracunao sam troskove transporta+ overeni ugovori kod notara tako da sam umanjio na 30 komada.
Svedjani ih kupuju ( bez obzira na stanje) za 800e po komadu sto mu dodje 24000e cisto.
Podelimo po 12000e ili u 2022-oj ulozimo u dve hladnjace za zelenis i ostalo povrce koje rentiramo po 1000e mesecno likovima iz Loznice koji prodaju robu na kvantasu. Za 12 meseci bi imali po 12000e + prodamo hladnjace za po 10000e i svako od nas izadje iz price sa po 22000e :lol:

A vec 2023-e u ovo doba ste milioneri. :)

Mali čičak

Stara legenda
Poruka
77.622

Eto ga!
Posle kazu u Srbiji lose.
Za tu lovu kupis kucu ovde kod nas, i nastavis biznis. :zaljubljena:

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.