jel mogu da pogodim?:)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Andja-...izvini shto chekash,ti imash Veneru na ascedentu ali u 12 polju shto bi znachilo da ti imash neku mistichnu lepotu,sa mesecom u ribama isto i duh...jako si komunikativna i eto od svih ovde mozda i najpametnija:) brze razmishljash od drugih ali pazi shta prichash,moguce su i koflikti kod tebe...chuvaj se starijihi profesora ili kolega na poslu,postoje neki nastrani likovi matori uvek...tvoja boje su prljavo roze,tirkizna,biser bela,crno sa shljokicama.....tvoje ljubavi su misterije.
 
kad bolje razmislim mogao bi i meni nesto da pogodis...
sunce konjukcija merkur u 10 blizanac
saturn konjukcija severni cvor u 1 devica
mesec u raku 11
venera konjukcija mars u 9
79. godiste
kombinacija da se useres (znas na sta mislim) :)))
 
MMaaKKi- ....ti si Riba u horoskopu odnosno Ribe je pravilnije,podznak Lav(sunce u ribama) Mesec u 12.(kuca riba)...ti si od glave do pete ribica i pravi emotivac/Mesec/rak...pa chak i stidljiva,volish porodicu,gusta svetla kosa kovrdzava ...boje tamne...ochi isto/..zachudjene..generacijski Neptun je svim
Ribama tvog godishta dao da izgledate ozbiljnije od svoje generacije pa chak i vizuelno...
.... .. Postoji jedna stara crkva na velikom trgu........ti volish bajke:)..........
sasaka- ne ja sam Blizanac/Devica :) ...merkur u raku,mesec/ribe.....:)
 
Samantha-molim te poziciju Meseca i Venere.hvala
Indijanchina-vidimo se na sastanku udruzenja.... samo ujedinjeni u veliku konjukciju nasha energija ce
biti alfa energija ovog drushtva......zlato ti si metuzalem rata ali mene biser panika nehvata!.Gandor.
 
Pa ne mogu da verujem...Ima i nesto sto je tacno!! :)
Istina da sam jako emotivna,a i porodica mi je na 1. mestu. Sto se tice boje kose-nekad sam bila plava,ali vremenom je postala smedja,a nije kovrdzava,ali ni potpuno ravna. Ukratko,jedino sto nije pogodjeno u potpunosti je o kosi.
 
jecav-reci mi gde ti je polozen mars??..kojim se ti to sportom toliko bavish?:)
dentist-malo nejasno....pa moguce da imash mladez na licu ili neki oziljak,imash neke nekretnine u nasledstvu...imash kesha...vishe ti netreba.pozz.
minna-ko je tebi rekao da dajesh poziciju Venere?...shto prepisujesh?pitaj jeee:) za tebe mi treba
pozicija Saturna i njegovi aspekti.imash neshto u 1. polju?
 
[/I]Evo sve planete:[/I]


SUNCE 01:31 LAV 07
MESEC 04:08 DEVICA 08
MERKUR 22:51 LAV 07
VENERA 05:28 RAK 06
MARS 07:56 BIK 04
JUPITER 24:36 RAK 07
SATURN 21:18 JARAC 01
URAN 07:26 JARAC 12
NEPTUN 12:06 JARAC 01
PLUTON 14:44 SKORPIJA 10
ASCEDENT 08:10 JARAC 01


thanxx!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top