jel mogu da pogodim?:)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
K

Kista

Gost
Andja-...izvini shto chekash,ti imash Veneru na ascedentu ali u 12 polju shto bi znachilo da ti imash neku mistichnu lepotu,sa mesecom u ribama isto i duh...jako si komunikativna i eto od svih ovde mozda i najpametnija:) brze razmishljash od drugih ali pazi shta prichash,moguce su i koflikti kod tebe...chuvaj se starijihi profesora ili kolega na poslu,postoje neki nastrani likovi matori uvek...tvoja boje su prljavo roze,tirkizna,biser bela,crno sa shljokicama.....tvoje ljubavi su misterije.

indijancina

Obećava
Poruka
76
kad bolje razmislim mogao bi i meni nesto da pogodis...
sunce konjukcija merkur u 10 blizanac
saturn konjukcija severni cvor u 1 devica
mesec u raku 11
venera konjukcija mars u 9
79. godiste
kombinacija da se useres (znas na sta mislim) :)))

K

Kista

Gost
MMaaKKi- ....ti si Riba u horoskopu odnosno Ribe je pravilnije,podznak Lav(sunce u ribama) Mesec u 12.(kuca riba)...ti si od glave do pete ribica i pravi emotivac/Mesec/rak...pa chak i stidljiva,volish porodicu,gusta svetla kosa kovrdzava ...boje tamne...ochi isto/..zachudjene..generacijski Neptun je svim
Ribama tvog godishta dao da izgledate ozbiljnije od svoje generacije pa chak i vizuelno...
.... .. Postoji jedna stara crkva na velikom trgu........ti volish bajke:)..........
sasaka- ne ja sam Blizanac/Devica :) ...merkur u raku,mesec/ribe.....:)

K

Kista

Gost
Samantha-molim te poziciju Meseca i Venere.hvala
Indijanchina-vidimo se na sastanku udruzenja.... samo ujedinjeni u veliku konjukciju nasha energija ce
biti alfa energija ovog drushtva......zlato ti si metuzalem rata ali mene biser panika nehvata!.Gandor.

MMaaKKii

Početnik
Poruka
34
Pa ne mogu da verujem...Ima i nesto sto je tacno!! :)
Istina da sam jako emotivna,a i porodica mi je na 1. mestu. Sto se tice boje kose-nekad sam bila plava,ali vremenom je postala smedja,a nije kovrdzava,ali ni potpuno ravna. Ukratko,jedino sto nije pogodjeno u potpunosti je o kosi.

K

Kista

Gost
jecav-reci mi gde ti je polozen mars??..kojim se ti to sportom toliko bavish?:)
dentist-malo nejasno....pa moguce da imash mladez na licu ili neki oziljak,imash neke nekretnine u nasledstvu...imash kesha...vishe ti netreba.pozz.
minna-ko je tebi rekao da dajesh poziciju Venere?...shto prepisujesh?pitaj jeee:) za tebe mi treba
pozicija Saturna i njegovi aspekti.imash neshto u 1. polju?

minna-

Domaćin
Poruka
3.433
[/I]Evo sve planete:[/I]

SUNCE 01:31 LAV 07
MESEC 04:08 DEVICA 08
MERKUR 22:51 LAV 07
VENERA 05:28 RAK 06
MARS 07:56 BIK 04
JUPITER 24:36 RAK 07
SATURN 21:18 JARAC 01
URAN 07:26 JARAC 12
NEPTUN 12:06 JARAC 01
PLUTON 14:44 SKORPIJA 10
ASCEDENT 08:10 JARAC 01

thanxx!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.