Jel ljubav nešto vrelo ?

Evo, baš ne moram da imenujem muzu :lol:
Nego, devojke, žene, jesu li zbog vas momci dezertirali, tukli se sa suparnicima, otimali vas kad je trebalo, borili se svim sredstvima ?
Meni su razni pričali da me vole, ali nijedan nije uradio ništa kad je trebalo. Povuku se i čekaju da ja uradim sve , ne znam koji je to problem bio sa mnom, jel nisam vredna tako nečega, ili su svi takvi postali, ili ih je moderni pristup životu ( koji nas uči da smo sebi samima dovoljni i da smo centar sveta ) naučio da je to glupo i nepotrebno.
Kad se voli, da li se odustaje? Mene jako nervira kad mi ti razni govore da me vole a ja ne znam šta to znači, nikad ništa nisu uradili za mene, niti za nas, samo su pričali da me vole i bili tužni kad im ja posle par meseci kažem da ih ne volim. Šta tu da se voli ? Ja kad volim volim bez razmišljanja, ali posle shvatim da je glupo biti muževnija od muškarca. I onda skontam da ne volim nikoga od njih jer sam muževnija od njih.

Koga mrzi da čita neka vata dijagonalu, ja tako uvek i sve desetke imam.

U ljubavi svi su gresni prezivece samo srecni... ne znam stab ti reka.ledzer, sacekacemo nekog pametnog za odg. nego mene interesuje danasnji pogled devojaka na muskarce, njihov ukus i na kraju odabir, sve cesce imam priliku na ulici da sretnem ultra zgodnu ribicu koju voda lik zaista feminiziran, derpe stajl oblacenja, sa manirima femine... i posle se takve iste zale na ljisu... :D kud plovi ovaj brod ?
 
U ljubavi svi su gresni prezivece samo srecni... ne znam stab ti reka.ledzer, sacekacemo nekog pametnog za odg. nego mene interesuje danasnji pogled devojaka na muskarce, njihov ukus i na kraju odabir, sve cesce imam priliku na ulici da sretnem ultra zgodnu ribicu koju voda lik zaista feminiziran, derpe stajl oblacenja, sa manirima femine... i posle se takve iste zale na ljisu... :D kud plovi ovaj brod ?

Pa ne znam, nisam nikad preferirala takve momke, u stvari, ispostavi se da je ultra mačo lik derpe :eek: Ali nebitno to, Moj pogled na muškarce- - - - - - g.ovna.
 
Evo, baš ne moram da imenujem muzu :lol:
Nego, devojke, žene, jesu li zbog vas momci dezertirali, tukli se sa suparnicima, otimali vas kad je trebalo, borili se svim sredstvima ?
Meni su razni pričali da me vole, ali nijedan nije uradio ništa kad je trebalo. Povuku se i čekaju da ja uradim sve , ne znam koji je to problem bio sa mnom, jel nisam vredna tako nečega, ili su svi takvi postali, ili ih je moderni pristup životu ( koji nas uči da smo sebi samima dovoljni i da smo centar sveta ) naučio da je to glupo i nepotrebno.
Kad se voli, da li se odustaje? Mene jako nervira kad mi ti razni govore da me vole a ja ne znam šta to znači, nikad ništa nisu uradili za mene, niti za nas, samo su pričali da me vole i bili tužni kad im ja posle par meseci kažem da ih ne volim. Šta tu da se voli ? Ja kad volim volim bez razmišljanja, ali posle shvatim da je glupo biti muževnija od muškarca. I onda skontam da ne volim nikoga od njih jer sam muževnija od njih.

Koga mrzi da čita neka vata dijagonalu, ja tako uvek i sve desetke imam.
Reci k'o reci...ne znace nista ako iza njih ne stoje dela.Da bi neko bio spreman na dela mora da ima hrabrost a na zalost,nemaju je svi.
 
ILIJADA
Ta Ilijada traje ko gladna godina. Vodja jedne ekipe mazne ribu od
vodje druge ekipe. Onda ovaj prvi, da ne ispadne jajara, skupi ortake i
opkoli ih k'o Babo Sarajevo. Ali ovi prvi ga ispuse, onako zestoko, jer
su ovi drugi bili do jaja spremni. Onda jedan tip smisli kul foru da
zajebu ove druge. Satro, kao boli ih ***** za ribu, vazan im je biznis
koji moze da se sjebe zbog nastale frke. Da pokazu da su iskulirali,
oni odu i ostave sleper cigara drugoj ekipi u kome su sakrili deo
ekipe. Ovi prvi su mislili da su ih sjebali i poceli da slave. Kad su
se ponapijali i udrogirali, ovi drugi su izleteli iz slepera i ****** im
kevu k'o u Mortal Combatu.

to bi bila pricha za laku noc
 
Evo, baš ne moram da imenujem muzu :lol:
Nego, devojke, žene, jesu li zbog vas momci dezertirali, tukli se sa suparnicima, otimali vas kad je trebalo, borili se svim sredstvima ?
Meni su razni pričali da me vole, ali nijedan nije uradio ništa kad je trebalo. Povuku se i čekaju da ja uradim sve , ne znam koji je to problem bio sa mnom, jel nisam vredna tako nečega, ili su svi takvi postali, ili ih je moderni pristup životu ( koji nas uči da smo sebi samima dovoljni i da smo centar sveta ) naučio da je to glupo i nepotrebno.
Kad se voli, da li se odustaje? Mene jako nervira kad mi ti razni govore da me vole a ja ne znam šta to znači, nikad ništa nisu uradili za mene, niti za nas, samo su pričali da me vole i bili tužni kad im ja posle par meseci kažem da ih ne volim. Šta tu da se voli ? Ja kad volim volim bez razmišljanja, ali posle shvatim da je glupo biti muževnija od muškarca. I onda skontam da ne volim nikoga od njih jer sam muževnija od njih.

Koga mrzi da čita neka vata dijagonalu, ja tako uvek i sve desetke imam.

Kod tebe seko nešto ne štima... Ne bih da dužim sa objašnjavanjima, jer te ne znam, ali ovako nešto napiše neko kome nešto ne štima.

Mislim, nisi slučaj, nisi problem, samo nešto ne štima.
 
Pa slazem se, zato sam se i zapitao dal i tome ima istine. Dal se slazem ili ne to je sasvim druga stvar, al ako tako posmatramo nista u zivotu onda nije iz "ljubavi" i dobrote.
Eto ja dajem krv od svoje 18-te ( znaci 12god ). dajem jer se bolje osecam a ne zato sto ce moja krv pomoci nekome, mislim to je sporedan razlog.

:super: Moj čovek! I ja već 12 godina dajem krv. Mrzim iglu, imam veliki stres kada dajem krv, ali ko jeebe taj stres, kada vidim ženinu drugaricu, koja baš zahvaljujući davaocima krvi još uvek živi, a ona je jedno DIVNO stvorenje, željno života i puno ljubavi, prikovana za kolica, osuđena na smrt jer pati od neizlečive bolesti.

Mislio sam neko vreme ići preko i davati krv za pare (plaćaju 1eur po mililitru), ali otkako znam da nju to drži u životu, samo sam sebi rekao: na svaka tri meseca - MARŠ U ZAVOD ZA TRANSFUZIJU!!!

Vezano za temu:

Pamtim kada sam pre dve godine vraćao se sa službenog puta iz Nemačke, a žena išla na medicinski pregled pred operaciju pljuvačne žlezde. Ona je ostala već u sitne sate u Kamenici, a nigde prevoza i ja joj iz Mađarske na telefon vičem: ne idi nigde, ostaj tamo i dolazim mojim kolima čim parkiram ovaj negde. I nikako nije htela da me posluša, pa sam tako ja stigao u Budimpeštu, a ona mi javlja da je nahvatala nekog taksistu da će je dovesti do Ž.Stanice bez taksimetra. Umalo nisam dobio napad besnila. Rekoh sebi, ako je sad tamo neko napastvuje, ima da ga nađem pre DeeLite-ovih kolega i da ga prebijem do frakture lobanje i onda ga JA pojeebem drškom od čekića! I dođem ja u SU, a ona javlja da je u vozu i da putuje. U pola jedan noću ona dolazi na Žstanicu u SU i ja je čekam tamo i odmah vozim kući. Bila je toliko oduševljena što sam bio uporan (mada nemoćan da je ubetim, jer je mala teška k'o Trepča) da odem po nju u NS, a znala je da sam 14 sati vozio skoro bez dužih pauza od pola sata, da je pao jedan noćni seks.

Ima tu još nekih situacija, ali pitanje je da li takvim trčanjem i požrtvovanjem dolazimo do razmaženosti partnera ili do prave ljubavi.
 
Evo, baš ne moram da imenujem muzu :lol:
Nego, devojke, žene, jesu li zbog vas momci dezertirali, tukli se sa suparnicima, otimali vas kad je trebalo, borili se svim sredstvima ?
Meni su razni pričali da me vole, ali nijedan nije uradio ništa kad je trebalo. Povuku se i čekaju da ja uradim sve , ne znam koji je to problem bio sa mnom, jel nisam vredna tako nečega, ili su svi takvi postali, ili ih je moderni pristup životu ( koji nas uči da smo sebi samima dovoljni i da smo centar sveta ) naučio da je to glupo i nepotrebno.
Kad se voli, da li se odustaje? Mene jako nervira kad mi ti razni govore da me vole a ja ne znam šta to znači, nikad ništa nisu uradili za mene, niti za nas, samo su pričali da me vole i bili tužni kad im ja posle par meseci kažem da ih ne volim. Šta tu da se voli ? Ja kad volim volim bez razmišljanja, ali posle shvatim da je glupo biti muževnija od muškarca. I onda skontam da ne volim nikoga od njih jer sam muževnija od njih.

Koga mrzi da čita neka vata dijagonalu, ja tako uvek i sve desetke imam.
tacno znam o cemu pricas i ljubav nije borba vec mirna luka..postovanje i popustanje..tolerancija a ne prevlast..ovo sta tebi treba je zaljubljivanje i patnja..strast..nepoznato..nedokucivo i nedodirljivo..ali moras razumeti da si tako isto pasivna i da ne dajes inspiraciju za takav tretman..onaj fazon da bi se trebala droljasto obuci..biti bezobrazna..sto jeste skriveno ocigledno u tebi..ali ne odajes takav utisak i mozda niko nikada to nece u tebi izvuci..mozda i ne treba..mozda ti se ne bi ni dopalo..dodirljiva si pristupna..lako osvojiva..vec ako bi im otezala trazili bi razne nacine i borili bi se..ali to je svojstveno klinkama..to nije ljubav vec nezrelost
 
:think: ljudi imaju razlicite predstave o tome sta je ljubav i ne znaci da te oni nisu voleli....samo njihov nacin nije i tvoj....suvise slobode u ponasanju, shvatanju i delanju je doveo do toga da smo svi jako razliciti i sve je teze naci poklapanje sa partnerom....a slicno se slicnom raduje, dok god mislimo da su suprotnosti tako nenormalno privlacnepo skidanju ruzicastih naocara cekaju nas teska razocarenja.....znaci, strpljenjem se naoruzaj i teraj svoju pricu....
 
Evo, baš ne moram da imenujem muzu :lol:
Nego, devojke, žene, jesu li zbog vas momci dezertirali, tukli se sa suparnicima, otimali vas kad je trebalo, borili se svim sredstvima ?
Meni su razni pričali da me vole, ali nijedan nije uradio ništa kad je trebalo. Povuku se i čekaju da ja uradim sve , ne znam koji je to problem bio sa mnom, jel nisam vredna tako nečega, ili su svi takvi postali, ili ih je moderni pristup životu ( koji nas uči da smo sebi samima dovoljni i da smo centar sveta ) naučio da je to glupo i nepotrebno.
Kad se voli, da li se odustaje? Mene jako nervira kad mi ti razni govore da me vole a ja ne znam šta to znači, nikad ništa nisu uradili za mene, niti za nas, samo su pričali da me vole i bili tužni kad im ja posle par meseci kažem da ih ne volim. Šta tu da se voli ? Ja kad volim volim bez razmišljanja, ali posle shvatim da je glupo biti muževnija od muškarca. I onda skontam da ne volim nikoga od njih jer sam muževnija od njih.

Koga mrzi da čita neka vata dijagonalu, ja tako uvek i sve desetke imam.

muska sorta izumire.
sad ne umeju nista da urade, ma za koga, pa ni za sebe same. samo egzistiraju.
mrtva pufala:mrgreen:
 
Девојке воле да се осећају битне, да им поклањаш пажњу, као што ти кажеш да се бориш за њих, ово, оно.. Ја нпр никад то не радим и видим да вам смета, то ми се стално пребацује, типа не питам где иде, са ким, шта како, боли ме уво шта ради, немам тај трип да јој показујем да ми је посебна, да је она то што ми је требало, а нешто и не осећам то, мсм оно има вас и превише за мене једног, тако да немам тих трипова..
 

Back
Top