Quantcast

Јел је Београд антисрпски град?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

БелиВук

Primećen član
Poruka
616
Мајице Српског хероја Ратка Младића је забрењено носити. Пљунуо сам усташу у Београду недавно који је посетио Београд и искезио ми се кад сам питао одакле је и рекао Београд је наш. Недавно убијен Србин што је Србин у Хрватској, само дан у притвору провео и ако има сведока да је Србин убијен само зато што је Србин. Шта бих се десило у Београду да је Србин убио Хрвата зато што је Хрват? То је свима јасно. Докле Хрвати да се кезе и свакојеке бљувотине провокаторске говоре кад посећују Србију некажњено?
КАПЕТАН ДРАГАН: Хрвати не праштају ако си Србин!
- МИ Срби мислимо да су сви људи добри. Имамо тенденцију да брзо заборављамо. Ја сам провео скоро 14 година у затвору у Хрватској без икаквог доказа. Срби мисле да је завршен рат, али за Хрвате то није случај. Хрвати ће нам опростити све, само не могу да нам опросте што смо Срби. У сваком хрватском граду наћи ћете бар један антисрпски графит, а у Србији нећете наћи ништа што је фашистичко – каже Капетан Драган, оснивач и вођа Книнџи.
https://www.novosti.rs/c/vesti/politika/926780/kapetan-dragan-hrvati-prastaju-ako-srbin-video

Metronomy

Buduća legenda
Poruka
26.033
Zar ti kapetan Dragan nije objasnio tvoju dilemu?
Sto se tice Beograda, ima elemenata da se kaze da je antisrpski, jer uz podrsku iz malih sredina u Beograd stize gomila neprijatelja Srbije, sto srba, sto siptara, sto crnogoraca i krajisnika....medjutim, negde im se topi moc i uticaj, pa sve manje mogu da ruse i menjaju grad i Srbiju u smislu antisrpskog delovanja....

БелиВук

Primećen član
Poruka
616
Zar ti kapetan Dragan nije objasnio tvoju dilemu?
Sto se tice Beograda, ima elemenata da se kaze da je antisrpski, jer uz podrsku iz malih sredina u Beograd stize gomila neprijatelja Srbije, sto srba, sto siptara, sto crnogoraca i krajisnika....medjutim, negde im se topi moc i uticaj, pa sve manje mogu da ruse i menjaju grad i Srbiju u smislu antisrpskog delovanja....
Крајишници су Срби.

Ljuta Tica

Veoma poznat
Poruka
13.651
Није, већ је отворен за све, чак и за оне који би да његов ред прилагоде сопственом нереду.

Као што је и овај форум отворен за све који поштују његова правила. Они који то не чине суочавају се са неком од санкција попут закључавања теме

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.