Jel ima doktora na forumu?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

javier bardem

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
214
Ako ima doktora na forumu, zamolio bih da hitno intervenišu i spreče razne bolesnike da otvaraju na stotine i stotine ovakvih, identičnih tema...

Mislim, čoveku bolest očigledno napreduje i uzima maha, a niko da mu pomogne...

Žalosno...

somy.png
 
Ako ima doktora na forumu, zamolio bih da hitno intervenišu i spreče razne bolesnike da otvaraju na stotine i stotine ovakvih, identičnih tema...

Mislim, čoveku bolest očigledno napreduje i uzima maha, a niko da mu pomogne...

Žalosno...

somy.png


Је л'? А ти си ДС-овски омладинац, активиста, дежурни
цензор, или нешто четврто ???



п.с. по Правилнику Крстарице ЗАБРАЊЕНО је и КАЖЊИВО отварати теме о другим корисницима !
 
Је л'? А ти си ДС-овски омладинац, активиста, дежурни
цензор, или нешто четврто ???



п.с. по Правилнику Крстарице ЗАБРАЊЕНО је и КАЖЊИВО отварати теме о другим корисницима !

Pogledaj mu u profilu, statistiku ovorenih tema, tek ćeš onda shvatiti koliko je ovo uzelo maha..
 
Poslednja izmena:
Па то је његова ствар колико ће тема да отвори ... уосталом отвори и ти неке друге теме... најлакше је само критиковати, то уме свако...:cool:

Ma nije u pitanju samo "koliko", nego što njemu izgleda kao prefiks teme stoji "Tadić i DS", a on menja samo nastavak...:lol:

To bre nije normalno... Na kraju će izvršiti atentat na dragog nam predsednika...:sad2:
 
Pogledaj mu u profilu, statistiku ovorenih tema, tek ćeš onda shvatiti koliko je ovo uzelo maha..
А шта би ти да једноумље завлада Србијом , као у време комуниста и колико је деце окорелих комуниста који су спроводили тоталитаран режим, на власти у Србији ?
 
А шта би ти да једноумље завлада Србијом , као у време комуниста и колико је деце окорелих комуниста који су спроводили тоталитаран режим, на власти у Србији ?

Ma kakvo jednoumlje, pa ja prvi nemam neko stalno mišljenje...

Ali ovde se radi o patološkoj mržnji...:sad2:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top