Quantcast

Jel bolje imati COVID-2 ili COVID-19?

Poruka
17.116
Šta kaže struka?
Mi koji smo "fasovali plućno" zimus u novembru (a leteo neki avion noću oko 2 ujutru) nismo načisto.
Pušačima na pulmologiji rekli da "sviramo" zbog cigara a nepušačima rekli da je "od nekog virusa"
E jedino mi nije jasno da pušač ima 98% kapacitet pluća pod polifonim zviždanjem tj upalom.
Medjutim iako je trajalo dva i po meseca, svi osećamo "kao da još uvek ima nešto unutra i u grlu"
A skoro saznah da je nauka napravila i taj COVID-2
Jer tako su u mogućnosti...

Inače, kad god noću leti neki čudan avion nad Beogradom, do prekosutra bude pičvajz.
Sad i najveće budale iz komšiluka povezale...

Poruka
17.116
Mislim, znam i ja da je pitanje glupo, ali ko nas pita šta bi mi voleli da fasujemo?
Izgleda su napravili "anti-penzioner" virus - kad te iscede izlome i sjebu imunitet višegodišnjim natezanjima i jajarisanjima od nesposobnih ali bezobraznih priučenih za biznis e onda te poprskaju sa COVIDOM i nema penzije a ionako podigli na 65 godina...

Poruka
17.116
Da...interesantno zapažanje.Vrlo,vrlo verovatno-i tačno 🍄
Pa i struka prvo tvrdila plućni sad traže krvnu plazmu
A da ne pričamo koliko zvaničnoj medicini trebalo vremena da prihvate indijansko učenje oko vitamina C za skorbut

Bitno da mi izvozimo lekovito bilje zapadu a lečimo grip szo živom jer tu imaju nalaze i dokaze...
Ajmo sumpor, on kad žeži - žeži

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.