Jedrenje ili krstarenje?

Sara!

Imas odlican yacht club u Novom Sadu kjoj intenzivno jedri po Mediteranu. U oktobru imaju novo jedrenje. Klub se zove NEOPLANTA 1748 a za telefon je najbolje da se obratis novosadskoj televiziji "KANAL9" (021 22 733) i da zamolis da ti daju broj telefona Zokija ili Rase.

pozdrav


Sara:
Molim sve koji znaju za neki klub u koji mogu da se uclane i amateri,a ima veze sa jedrenjem ili krstarenjem da mi kazu neku imformaciju...o klubu naravno!!!!HVALA
 
Anonymous:
Sara:
Molim sve koji znaju za neki klub u koji mogu da se uclane i amateri,a ima veze sa jedrenjem ili krstarenjem da mi kazu neku imformaciju...o klubu naravno!!!!HVALA
Pogledaj na www.ultra-sailing.hr ili sailing-ana.hr
To su skole jedrenja u Hrvatskoj. Tamo znas sta dobijas za svoj novac. Ja sam proslo ljeto ispaljen posto sam sve dogovorio, dobio slobodne dane itd. U Bg-u u JK Lamar postoji nesto kao zimska teorijska skola koja se nastavlja ljeti na CG primorju. Drugi nacin je da zainteresovano drustvo unajmi brod i skipera i da se tako pocne. Pozdrav!
 
Cuj koliko ja znam trenutno ako insistiras na novom najbolje da pogledas http://www.pajnik.co.yu oni u Zemunu proizvode unapredjenu verziju tog broda.
Inace ako ti nije bitno ucestvovanje u regatama, mozes da razmislis o tome i da napravis sebi nesto slicno :wink: , ima na netu planova za dzabaka.

Ako se dobro secam proslog leta je meni Knez trazio za pet dvocasova na mikracu nesto preko 100 Eur :evil: previse po mom misljenju za ono sto se nudi.
 

Back
Top