Pratio sam danas hrvatske medije,imali su i nekoliko vanrednih emisija o ovome sto se danas dogodilo...nikako se ne mogu oteti utisku da se tamo nije cuo niti jedan drugaciji glas,nema drugacijeg misljenja...sada ce mnogi od vas hvaliti to,kako je takva homogenizacija jednog naroda dobra,kako je to i nama potrebno...ja vam samo mogu reci da izgleda jezivo-jedini koji je tamo pokazao kakvu takvu sposobnost empatije i stavio se u polozaj zrtava te akcije bio Zarko Puhovski...

Bolje ne .