Quantcast

JEDNO PITANJE- da li je ovo tacno?

Ved_Ran

Aktivan član
Poruka
1.160
pa nisu sve izbeglice radikali... on se podsmeva samo onom zatupljenom delu...

ovde u Sapcu ja znam izbeglice koje glasaju za ldp...:wink::wink: to su prave izbeglice ove ostale neka izbegnu i od nas :lol::lol: bolje nego da ja izbegnem od njih
Lol... pogledaj samo sta pises. Ti se zalazes za demokratiju? Za neke evropske vrednosti (mada niko ne zna st aje to ali bi vljada trebalo biti nesto posteno)?

Ma reci lepo da hoces kao tvoji prodhodnici komunisiti da ubijas i proterujes politicke neistomisljenike a za zivot da zardjuejs tako sto ces da im otmes imovinu i uvalis svoje dupe u elitni deo grada. Reci iskreno, sta bi se folirao.

Ivan015

Iskusan
Poruka
6.657
Lol... pogledaj samo sta pises. Ti se zalazes za demokratiju? Za neke evropske vrednosti (mada niko ne zna st aje to ali bi vljada trebalo biti nesto posteno)?

Ma reci lepo da hoces kao tvoji prodhodnici komunisiti da ubijas i proterujes politicke neistomisljenike a za zivot da zardjuejs tako sto ces da im otmes imovinu i uvalis svoje dupe u elitni deo grada. Reci iskreno, sta bi se folirao.
ma jok... necu ja to samo napisah u vasem stilu sta bi ste vi radili da ste na mom mestu a mozete...:roll:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.