Jedno piće, preko 60 naziva. Koji vi koristite?

ima i ona koju zovu
abortirka.
taj ko je popije više ti ne dolazi u posetu.
Код нас има и 'трчкаруша', домаћа кафа али толико мало кафе (разводњена) ставе као да су Пироћанци и трч у вц. :lol: а можда и талог просуше на сунцу па опет у промет z:mrgreen:
 
Мада много ми је укуснија из апарата него та примитивна домаћа. Никакав укус. Апаратуша је закон.

Domaća ima jaći ukus nego sa alarata. Stvar je u načinu pripreme i filtriranju.
Ne može sa aparata da ima jači ukus čak i kad je aparat sa mlinom za kafu, a ne sa kapsulama.
 
Domaća ima jaći ukus nego sa alarata. Stvar je u načinu pripreme i filtriranju.
Ne može sa aparata da ima jači ukus čak i kad je aparat sa mlinom za kafu, a ne sa kapsulama.
О јачини није примерено говорити јер имамо и јаке кафе, падс за апарате, неко воли класик, неко стронг... И друго у апарат можеш ставити и гранд кафу ако хоћеш..
Али ето нећемо о укусима расправљати. Мени лично је та домаћа неукусна. Вама пријатно у домаћој.
 
О јачини није примерено говорити јер имамо и јаке кафе, падс за апарате, неко воли класик, неко стронг... И друго у апарат можеш ставити и гранд кафу ако хоћеш..
Али ето нећемо о укусима расправљати. Мени лично је та домаћа неукусна. Вама пријатно у домаћој.


To nije stvar ukusa o kome se ne raspravlja nego cinjenica koja ima ili nema smisla.
 

Back
Top