luka19m
Zainteresovan član
- Poruka
- 243
Naravno da ne menja... Vecina ljudi misli da izvinjenje menja ljudi i da oni postaju bolji izgovaranjem te reci. Ali ne. Nije tako.
Naravno da je vazno ponekad reci izvini, priznati svoju gresku i ponekad mozes da je oprostis, ako vidis da se osoba zaista kaje, ili ako nije ucinjeno nista strasno.
Ali poenta je da ne mozes nekome raditi sve i svasta, i onda samo reci "izvini" i stvar resena.
Naravno da je vazno ponekad reci izvini, priznati svoju gresku i ponekad mozes da je oprostis, ako vidis da se osoba zaista kaje, ili ako nije ucinjeno nista strasno.
Ali poenta je da ne mozes nekome raditi sve i svasta, i onda samo reci "izvini" i stvar resena.


i u pravu si da ako neko uvidi svoje greske i izvini se zbog toga, i prestane da ih cini onda moze da mu se oprosti 
