jedna nadasve ozbiljna tema

gost 94137

zmajka
Poruka
43.846
ustvari nije, možda je mogla da bude, ali otišlo mi razmišljanje na skroz drugu stranu i eto, ne znam sad šta će da ispadne.. a i koga briga..

dakle, kada pogledate unazad na vaš boravak na ovom divnom pdf-u, na koju svoju temu ste najviše ponosni ili koja i dalje tako mnogo govori o vama u pozitivnom smislu, a od koje teme vas je malo sramota i ono ne možete da verujete da ste vi to napisali? otvorite nam se, iskreno i od srca, nismo tu da se osuđujemo.. :srce:
 
Ponosan samo na pisanje na "igra sastavi pricu"

Najmanje sam ponosan na hotovanja i ostale psihicke bolesti na pp-u..

Covek sustinski treba da zapita sebe iz kojih poriva dolazi na ovo mesto. Da li je usamljen? Da li "samo popunjava vreme" naizgled neobavezno dok se ko zna sta valja iza brda.. da li se ovde oseca jedino slobodno da muva heroinu.. ili da li postoji neki zivot gore medju zvezdama.. nosi li heroina 95b ili kakva je sudbina sveta ili kako li se ponasa heroina kad popije dva piva.. itd itd..
 
Ponosan samo na pisanje na "igra sastavi pricu"

Najmanje sam ponosan na hotovanja i ostale psihicke bolesti na pp-u..

Covek sustinski treba da zapita sebe iz kojih poriva dolazi na ovo mesto. Da li je usamljen? Da li "samo popunjava vreme" naizgled neobavezno dok se ko zna sta valja iza brda.. da li se ovde oseca jedino slobodno da muva heroinu.. ili da li postoji neki zivot gore medju zvezdama.. nosi li heroina 95b ili kakva je sudbina sveta ili kako li se ponasa heroina kad popije dva piva.. itd itd..
treba zapravo da se zapitaš kakva sam kad ne popijem dva piva, jer ovde se uglavnom ponašam kao da sam popila dva piva..
p.s. muvanje stop!
 
Prvo sto moram da kazem,da nikada ne treba pisati na ovom forumu,ako taj koji odluci da nesto napise,ne iznese neki dobar savet,ako njegovo
pisanje,nema edukativni karakter.Pisanje samo radi pisanja,nepotrebno je i cesto dosadno.Licno ja,mislim da ni jedan post koji sam napisao,
ne moze da se svrsta u bezvredan.Naravno,neki je malo manje,neki malo vise vredan,ali svaki je u funkciji da pouci,da da dobar primer iz koga moze
nesto korisno da se sazna i nauci.!!!
 
mislim da je to javna seca vena na jedan old flame u vreme akutnoga zarista.:flert:
uz epizodu manicnog zanosa jednom dubioznom mastarijom na pdf teorije zavera.:aha:

mada mi se cini da cu ovim postom da oborim rekord. dakle,svrha pisanja i jahanja na ovom forumu, zbilja dobro pitanje...
pa, na ovaj svecani dan, posvecen bici na kosharama, mogu d izjavim da je klinktona pojelo shuntavilo. al to nije nista spram toga sta iskoci pred tebe n ovom sajtu. nastalom istorijske 1999-te, kao tajnim projektom CIA i Nato-cinovnika, s ciljem da se ispitaju umovi i kolektivno stanje svesti kolonizujuce populacije, tzv. zrtvava tranzicije, nesnadjenih i izgubljenih (ima nas jos,kako peva Let3) i svih ostalih koji se osecaju mladima.:mrgreen: neka vrsta tekuceg eksperimenta in vivo. u startu markanto i izuzetno privlacno deluje epitet najposecenijeg `domaceg`sajta...kako odoleti? (lako..) za razliku od mnogih dobrih,a specijalizovanih foruma,ovaj nudi sveukupni pregled na total najraznovrsnijih tema, gde se nesumnjivo ima naci ponesto za svakoga,kao na buvljoj pijaci. uz obecanje novog uzbudjenja pri svakom surfovanju, odn.krstarenju... to sto ime foruma neslavno podseca na invaziju i osvajanje, mozda cak i na cuveni `nepotopivi` Titanik, ne igra bitnu ulogu i sluzi samo kao maska za sigurno davljenje i utapanje u pozeljan kolektivisticki um podesan za analizu i korekciju. koliko je dobra ta maska svedoci i to sto pojedini forumasi, inace o jadu zabavljeni i u zivotu opsednuti teorijama o sinhronicitetu, previdjaju ovde sudbinski sinhronicitet, a to je da je najgrandomanskiji projekat ljudi nakon Vavilona, brod Titanik, potonuo na dan/na noc rodjenja najveceg genija renesanse, Leonarda Da Vincija - coveka koji je otvorio vrata renesanse skretanjem paznje covecanstvu na ideju sveobuhvatne prirode u kojoj se nalazi, kojoj ima ili robovati, ili se rvati s njom, ili je savladati potpuno novom metodom, van svesti nazvanom `kreativnom`, a koja se sustinski svodi na minucioznu - imitaciju (prirode) u njenim nacinima zivota. (leonardove studije anatomije ljudskog tela, letecih masina za da polete,itd). i biblija kaze da djavo ne moz da stvara, samo da imitira,so....da,da,znam, previse je hevi sve ovo...zato, odo po kaput....:confused:
 
ustvari nije, možda je mogla da bude, ali otišlo mi razmišljanje na skroz drugu stranu i eto, ne znam sad šta će da ispadne.. a i koga briga..

dakle, kada pogledate unazad na vaš boravak na ovom divnom pdf-u, na koju svoju temu ste najviše ponosni ili koja i dalje tako mnogo govori o vama u pozitivnom smislu, a od koje teme vas je malo sramota i ono ne možete da verujete da ste vi to napisali? otvorite nam se, iskreno i od srca, nismo tu da se osuđujemo.. :srce:

Stil je fiziognomija duha.“ - Artur Šopenhauer
 
ustvari nije, možda je mogla da bude, ali otišlo mi razmišljanje na skroz drugu stranu i eto, ne znam sad šta će da ispadne.. a i koga briga..

dakle, kada pogledate unazad na vaš boravak na ovom divnom pdf-u, na koju svoju temu ste najviše ponosni ili koja i dalje tako mnogo govori o vama u pozitivnom smislu, a od koje teme vas je malo sramota i ono ne možete da verujete da ste vi to napisali? otvorite nam se, iskreno i od srca, nismo tu da se osuđujemo.. :srce:
hehehe
ispravili ste naziv moje teme vidim koju sam poceo pre vise godina i jos pisu na njoj, to samo znaci da ipak nisam za bacanje... mozda bi mogli nagovoriti i onda Ninu da podje za mene, a realno gledano nisam jos ni oci video :hahaha:
 
ustvari nije, možda je mogla da bude, ali otišlo mi razmišljanje na skroz drugu stranu i eto, ne znam sad šta će da ispadne.. a i koga briga..

dakle, kada pogledate unazad na vaš boravak na ovom divnom pdf-u, na koju svoju temu ste najviše ponosni ili koja i dalje tako mnogo govori o vama u pozitivnom smislu, a od koje teme vas je malo sramota i ono ne možete da verujete da ste vi to napisali? otvorite nam se, iskreno i od srca, nismo tu da se osuđujemo.. :srce:
morala sam da se podsetim
najviše odgovora je imala ova tema, hahahah - vrlo dubokoumna
https://forum.krstarica.com/threads/sta-porucuje-vas-avatar.480310/
ali mislim da su je spojili sa nekom drugom pa zato
a na stranu što sam tek kasnije zaključila da ljudi menjaju avatare pa samim tim ako šta poručuju, i to se menja
Dakle, vrlo dinamična tema!
 

Back
Top