Quantcast

Jedna mega ultra kul zamisao... =)

Poruka
2.090
Razmišljam ja,i tako padne mi na pamet da se mi,forumašice,organizujemo i kupimo neki super ekstra kul vibrator,i da ga delimo,i da se volimo... :heart: =) Da ga šaljemo poštom od jedne do druge forumašice,i da kod svake ostaje po nedelju dana,ili koliko se već dogovorimo,i da uz njega šaljemo malu crvenu,ili,eventualno ružičastu svesku u koju će da pišemo naša iskastva sa njim...Je li hoćete,zar nije mega ultra kul zamisao?Hmm? :heart: =)

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.023
Razmišljam ja,i tako padne mi na pamet da se mi,forumašice,organizujemo i kupimo neki super ekstra kul vibrator,i da ga delimo,i da se volimo... :heart: =) Da ga šaljemo poštom od jedne do druge forumašice,i da kod svake ostaje po nedelju dana,ili koliko se već dogovorimo,i da uz njega šaljemo malu crvenu,ili,eventualno ružičastu svesku u koju će da pišemo naša iskastva sa njim...Je li hoćete,zar nije mega ultra kul zamisao?Hmm? :heart: =)
a zar nije bolje sledece:

kad neka forumasica nabasa metodom slucajnog uzorka na forumasa vanrednih sposobnosti/em dimenzija, ondak mi njega tako da saljemo po 10 dana svaka svakoj, provereno dobro i super:zper:

0077

Elita
Poruka
24.744
Ovo se zove nedoebanost..

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.