Обилић
Elita
- Poruka
- 20.490
Па и глуп види да је боље што већи избор другачијих мишљења,
свима онима који се нису снашли у СНС систему.
Ко то заебава опозицију,
ко им саветује да сви стану у једну колону ?
И они се примају !!!
Не могу да верујем !
Демократска странка, ЗЛФ, можда још неко - одустају од избора у корист Студената !
Па идиоти, ако сви укупно пређете 55%,
лако ћете се тада договорити и направити владу.
Тада покажите своје џентлменсто и без обзира ко је колико добио на изборима
предложите најбоље људе у ту власт.
Оља ми је најсумњивија !
Толико навија за ту губитничку комбинацију (једна колона)
и не знам да ли је детиње наивна или само прави себи новинарског посла ..?
свима онима који се нису снашли у СНС систему.
Ко то заебава опозицију,
ко им саветује да сви стану у једну колону ?
И они се примају !!!
Не могу да верујем !
Демократска странка, ЗЛФ, можда још неко - одустају од избора у корист Студената !
Па идиоти, ако сви укупно пређете 55%,
лако ћете се тада договорити и направити владу.
Тада покажите своје џентлменсто и без обзира ко је колико добио на изборима
предложите најбоље људе у ту власт.
Оља ми је најсумњивија !
Толико навија за ту губитничку комбинацију (једна колона)
и не знам да ли је детиње наивна или само прави себи новинарског посла ..?
