Једна колона, две колоне ... сто колона?

Обилић

Elita
Poruka
20.490
Па и глуп види да је боље што већи избор другачијих мишљења,
свима онима који се нису снашли у СНС систему.

Ко то заебава опозицију,
ко им саветује да сви стану у једну колону ?

И они се примају !!!

Не могу да верујем !
Демократска странка, ЗЛФ, можда још неко - одустају од избора у корист Студената ! :huh:

Па идиоти, ако сви укупно пређете 55%,
лако ћете се тада договорити и направити владу.

Тада покажите своје џентлменсто и без обзира ко је колико добио на изборима
предложите најбоље људе у ту власт.

Оља ми је најсумњивија !

Толико навија за ту губитничку комбинацију (једна колона)
и не знам да ли је детиње наивна или само прави себи новинарског посла ..?

 
Ma ti si sve izvalio i gledaš sa visine u separeu
images
 
Па и глуп види да је боље што већи избор другачијих мишљења,
свима онима који се нису снашли у СНС систему.

Ко то заебава опозицију,
ко им саветује да сви стану у једну колону ?

И они се примају !!!

Не могу да верујем !
Демократска странка, ЗЛФ, можда још неко - одустају од избора у корист Студената ! :huh:

Па идиоти, ако сви укупно пређете 55%,
лако ћете се тада договорити и направити владу.

Тада покажите своје џентлменсто и без обзира ко је колико добио на изборима
предложите најбоље људе у ту власт.

Оља ми је најсумњивија !

Толико навија за ту губитничку комбинацију (једна колона)
и не знам да ли је детиње наивна или само прави себи новинарског посла ..?

Petrašinović je rekao da je novina u zakonu i to što će jedan birač svojim potpisom moći da podrži više izbornih lista.
хоће да мењају изборни закон.
 
Па и глуп види да је боље што већи избор другачијих мишљења,
свима онима који се нису снашли у СНС систему.

Ко то заебава опозицију,
ко им саветује да сви стану у једну колону ?

И они се примају !!!

Не могу да верујем !
Демократска странка, ЗЛФ, можда још неко - одустају од избора у корист Студената ! :huh:

Па идиоти, ако сви укупно пређете 55%,
лако ћете се тада договорити и направити владу.

Тада покажите своје џентлменсто и без обзира ко је колико добио на изборима
предложите најбоље људе у ту власт.

Оља ми је најсумњивија !

Толико навија за ту губитничку комбинацију (једна колона)
и не знам да ли је детиње наивна или само прави себи новинарског посла ..?


Opozicione stranke su nepopularne, pa odustaju od izbora iz straha da ne završe ispod cenzusa.

Studenti su više uništili budućnost opozicionim strankama nego SNS-u. Vučić bi sutra mogao da ode i u opoziciju, uvek postoji tih 30% degenerika koji će da glasaju za radikale. Ali za ZLF i PSG glasa samo ko mora.
 
Па и глуп види да је боље што већи избор другачијих мишљења,
свима онима који се нису снашли у СНС систему.

Ко то заебава опозицију,
ко им саветује да сви стану у једну колону ?
Od kad je sveta i veka, peta kolona je najbitnija.
Malo je teško suzbiti je, još teže, stvoriti je,
ali ona odrađuje posao za sve ostale 4..
 
Ma smešan je i smušen, ali sa njim pobeđujemo !
Pa jes, nego i pobednicima dođe zeman da odu u istoriju.
Tako to biva, kad gazda naredi, šta da radiš.

kako ga ceniš, oćel' zapad i Rusi da se dogovore?
Meni miriše da oće.
Eto, Ameri već neko vreme, od kad je ponovo Tramp,
fini sarađuju sa Rusima.
Ima još malo ovih u Brisel kojima nije sve jasno pa se nešto džapaju.
Nego, i oni će da legnu na rudu.

I šta će onda ovaj naš kad nikome više nije potreban.
Ne treba Rusima da im završava posliće.
Ne treba onda ni ovima iz EU takav kakav je.
Moraće da postane blokader.

Njega ćemo da primimo u naše redove,
dobro će doći ko neki ministar.
može ministar za evrointegracije ima on svakojake veze u Brisel,
šteta bi bila da se to ne iskoristi.

Al šta sa ovima ostalima?
Ajde, kaži ti, gde čovek da metne ovoga Glišu?
On malo-malo, pa ga strefne šlog.
Ili ovoga Vuka Brankovića... ne, ne Vuka Stankovića,
da dođu neki inostranci u posetu, a on da čačka nos.

E-e, muka je to, moj Obiliću, muka.
Od dva krpena mi da krpimo jedno celo.
Moraćemo da uvozimo neke ministre, nema nam druge.
 

Back
Top