Jedna jako lepa ljubavna prica

RomaniaFan

Ističe se
Banovan
Poruka
2.036
Pratila me je kako se spremam za sahovski turnir dok se nismo znali. Januara meseca 2019. godine po snegu započeli smo vezu u mestu Novi Kneževac. Okrenuo sam se ka njoj i ona prema meni i odmah smo krenuli da se ljubimo. Akteri price su Aca i Zoki oboje smo rodjeni 1985. Do kraja februara smo razmenili hiljade i hiljade poljubaca i započeli nesto slično kao veliki brak je delovalo. Dosta smo bili romantični. Ja sam pred kraj februara otputovao za Novi Bečej i slao joj preko paketa bitne stvari za nasu vezu i ljubav. Bili smo onako krupni par u visini, oboje snažni i visoki. Decembra 2019. godine Zoki dolazi u Novi Bečej gde se nastavila ljubav. Proveli smo novu godinu nezapamćeno uz preveliku dozu ljubavi. Posle toga nju je sustizala bolest Hantingonova Horea gde je ona stigla do kolica, i svi planovi nam pali u vodu, sto nas nije skroz omelo da se i dalje volimo, prosla je i 2021. godina gde je bila u kolicima, pazio sam moju miciku da ne padne, sad je 2022. godina, i dalje se volimo iako je u kolicima i treskom stanju ljubimo se, jedan dan nedavno je napravila slatku grimasu,tako mi je bilo zao nje da se pokidam od muke,jer su nam svi planovi propali u vodu zauvek, a kao svoju zenu cu je uvek zaliti u sta se pretvorila rasplakao sam se na moju Zoki, ljubav je pobedila ali nažalost njena bolest donela nam poraz i uvek cu pamtiti lepe trenutke koje smo imali ja i Zoki.
 
Poslednja izmena:

Back
Top