JEDNA DRZAVA POVUKLA PRIZNANJE KOSMETA KAO DRZAVE....

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
Sto bi ovo bio lep naslov jedne teme samo kad bi jos bio i ISTINIT,ali pitam se svo vreme "STA RADE OVE demoKRATSKE IZDAJICE" od ovog naroda i ove Otadzbine.Zamislite kako bi to lepo bilo kad bi neka od drzava koja je priznala Siptare povukla svoje oriznanje.Sama cinjenica da se to jos nije desilo a ove "Domace Demokratske IZDAJICE" su jos uvek na vlasti i cinice sve samo da se to i ne desi znaci readice sve protiv SRBSKOG naroda i Otadzbine.
VREME JE ZA TERAZIJE

Spas SRBIJE
ZIVELA SRBIJA
 
Sto bi ovo bio lep naslov jedne teme samo kad bi jos bio i ISTINIT,ali pitam se svo vreme "STA RADE OVE demoKRATSKE IZDAJICE" od ovog naroda i ove Otadzbine.Zamislite kako bi to lepo bilo kad bi neka od drzava koja je priznala Siptare povukla svoje oriznanje.Sama cinjenica da se to jos nije desilo a ove "Domace Demokratske IZDAJICE" su jos uvek na vlasti i cinice sve samo da se to i ne desi znaci readice sve protiv SRBSKOG naroda i Otadzbine.
VREME JE ZA TERAZIJE

Spas SRBIJE
ZIVELA SRBIJA

zbog cega i kako bi trebalo da izgledaju argumenti koje bi srpske vlasti ubjedile pojedine zemlje da povuku priznanje ?
pojasni kad vec znas
 
zbog cega i kako bi trebalo da izgledaju argumenti koje bi srpske vlasti ubjedile pojedine zemlje da povuku priznanje ?
pojasni kad vec znas

Та материја је исувише сложена за тебе!
Немој да се трудиш!
То исто као да детету од 5 година објашњаваш Е=mC[SUP]2[/SUP]
 
Daj bre covece,taman sam se obradovao kad sam video naslov....
Ja sam se nadao da ce krenuti povlacenje odluka o priznanju posle ove situacije sa "zutom kucom" .....ali nista.
Tesko da ce bilo koja drzava to da ucini.

I ja sam se obradovala,pa potrcah da procitam!:zcepanje::zcepanje::zcepanje:
Nada ipak poslednja umire,ali nama je potrebno veeeliiiko cudo,pa da se ovo zaista i desi!
 
Та материја је исувише сложена за тебе!
Немој да се трудиш!
То исто као да детету од 5 година објашњаваш Е=mC[SUP]2[/SUP]

rece mi pravi koji svojim postovima svaki put ponovo potvrdi da knjige poznaje samo po tome sto ih je vidio u izlogu knjizare..:zcepanje::zcepanje:
uzto najveca tuzibaba foruma; kao u djecijem vrticu...
teeeta....kme, kmeeeee:zcepanje::zper::zper::manikir:
 
Auuu, kako si nas baČio, brutalno :lol:

Aj, leba ti, zato što nijedna vlada nije povukla priuznanje aVtomatski znači da su naši nesposobni, znaš li ti uopšte šta sve treba uraditi u diplomatiji čak i da bi se približili takvom događaju. Na stranu to što će neke zemlje koje su možda i blizu toga, veoma teško to uraditi, zbog svoje validnosti i dostojanstva. Isto važi iza ove što se kunu da neće priznati, naravno, što nama odgovara, jer su, uglavnom, sve značajnije sile koje nas podržavaju odavno rekle da od toga nema ništa :D
 
Moguce je.
Ali sa ozbiljnim ministrom inostranih poslova a ne klovnom Jeremicem.

dobro, a kakvim aargumentima?
htjela sam reci lako je pljuvati zbog navodnog necinjena bez da se razmisli kako i dali je uopce moguce
veliki uspijeh je, a to vidi i svaki sljepac, bez obzira (po meni za Srbiju stetnog Ieremica) na odluku MSP zaustavljen talas novih priznanja
 
Sto bi ovo bio lep naslov jedne teme samo kad bi jos bio i ISTINIT,ali pitam se svo vreme "STA RADE OVE demoKRATSKE IZDAJICE" od ovog naroda i ove Otadzbine.Zamislite kako bi to lepo bilo kad bi neka od drzava koja je priznala Siptare povukla svoje oriznanje.Sama cinjenica da se to jos nije desilo a ove "Domace Demokratske IZDAJICE" su jos uvek na vlasti i cinice sve samo da se to i ne desi znaci readice sve protiv SRBSKOG naroda i Otadzbine.
VREME JE ZA TERAZIJE

Spas SRBIJE
ZIVELA SRBIJA

Признавање Космета је процес.И тај процес ичи че даље.Биче још признавања а да неко повуче признање....???Ко зна.Болно али истинито....
 
rece mi pravi koji svojim postovima svaki put ponovo potvrdi da knjige poznaje samo po tome sto ih je vidio u izlogu knjizare..:zcepanje::zcepanje:
uzto najveca tuzibaba foruma; kao u djecijem vrticu...
teeeta....kme, kmeeeee:zcepanje::zper::zper::manikir:

Јадан шта ћу,

кад волЕм браћу!

a122.gif
a122.gif
a122.gif

:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:
 
Interesantna stvar i to priznavanje,pritisnu Ameri ode BEdzet pacoli ili posalje nekoga sa aktovkom i vidi odjednom se Priznaje i ono sto se nemoze priznavati ali ko pita,cuti dok imas koristi i cekaj mozda ce se nekad pojaviti neko sa vise ....Bugari kazu ako nesto nemozes da kupis za pare mozes za vise para.
Mi imamo IZDAJNIKE SRBSKOG NARODA I OTADZBINE zato se i nista i ne desava tim povodom gde bi trebalo,zar se nekaze:neprijatelj mojih neprijatelja je moj prijatelj! Medjutim kod nas je kontra nekako na delu:neprijatelj mojih neprijatelja je moj neprijatelj!

Sta rade samo ove PRODANE DEMOKRATSKE DUSE u SRBIJI vozikaju se sa AUTOMOBILIMA od po Milion € a narod umire od gladi!

E moja SRBIJO ....
 

Back
Top