Quantcast

JEDNA DRZAVA POVUKLA PRIZNANJE KOSMETA KAO DRZAVE....

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
Sto bi ovo bio lep naslov jedne teme samo kad bi jos bio i ISTINIT,ali pitam se svo vreme "STA RADE OVE demoKRATSKE IZDAJICE" od ovog naroda i ove Otadzbine.Zamislite kako bi to lepo bilo kad bi neka od drzava koja je priznala Siptare povukla svoje oriznanje.Sama cinjenica da se to jos nije desilo a ove "Domace Demokratske IZDAJICE" su jos uvek na vlasti i cinice sve samo da se to i ne desi znaci readice sve protiv SRBSKOG naroda i Otadzbine.
VREME JE ZA TERAZIJE

Spas SRBIJE
ZIVELA SRBIJA

slavonija

Veoma poznat
Poruka
12.203
Sto bi ovo bio lep naslov jedne teme samo kad bi jos bio i ISTINIT,ali pitam se svo vreme "STA RADE OVE demoKRATSKE IZDAJICE" od ovog naroda i ove Otadzbine.Zamislite kako bi to lepo bilo kad bi neka od drzava koja je priznala Siptare povukla svoje oriznanje.Sama cinjenica da se to jos nije desilo a ove "Domace Demokratske IZDAJICE" su jos uvek na vlasti i cinice sve samo da se to i ne desi znaci readice sve protiv SRBSKOG naroda i Otadzbine.
VREME JE ZA TERAZIJE

Spas SRBIJE
ZIVELA SRBIJA
zbog cega i kako bi trebalo da izgledaju argumenti koje bi srpske vlasti ubjedile pojedine zemlje da povuku priznanje ?
pojasni kad vec znas

PAPRIKARIUS

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.082
zbog cega i kako bi trebalo da izgledaju argumenti koje bi srpske vlasti ubjedile pojedine zemlje da povuku priznanje ?
pojasni kad vec znas
Та материја је исувише сложена за тебе!
Немој да се трудиш!
То исто као да детету од 5 година објашњаваш Е=mC[SUP]2[/SUP]

kanarinka

Elita
Poruka
16.443
Daj bre covece,taman sam se obradovao kad sam video naslov....
Ja sam se nadao da ce krenuti povlacenje odluka o priznanju posle ove situacije sa "zutom kucom" .....ali nista.
Tesko da ce bilo koja drzava to da ucini.
I ja sam se obradovala,pa potrcah da procitam!:zcepanje::zcepanje::zcepanje:
Nada ipak poslednja umire,ali nama je potrebno veeeliiiko cudo,pa da se ovo zaista i desi!

slavonija

Veoma poznat
Poruka
12.203
Та материја је исувише сложена за тебе!
Немој да се трудиш!
То исто као да детету од 5 година објашњаваш Е=mC[SUP]2[/SUP]
rece mi pravi koji svojim postovima svaki put ponovo potvrdi da knjige poznaje samo po tome sto ih je vidio u izlogu knjizare..:zcepanje::zcepanje:
uzto najveca tuzibaba foruma; kao u djecijem vrticu...
teeeta....kme, kmeeeee:zcepanje::zper::zper::manikir:

I_am_what_I_am

Aktivan član
Poruka
1.867
Auuu, kako si nas baČio, brutalno :lol:

Aj, leba ti, zato što nijedna vlada nije povukla priuznanje aVtomatski znači da su naši nesposobni, znaš li ti uopšte šta sve treba uraditi u diplomatiji čak i da bi se približili takvom događaju. Na stranu to što će neke zemlje koje su možda i blizu toga, veoma teško to uraditi, zbog svoje validnosti i dostojanstva. Isto važi iza ove što se kunu da neće priznati, naravno, što nama odgovara, jer su, uglavnom, sve značajnije sile koje nas podržavaju odavno rekle da od toga nema ništa :D

slavonija

Veoma poznat
Poruka
12.203
Moguce je.
Ali sa ozbiljnim ministrom inostranih poslova a ne klovnom Jeremicem.
dobro, a kakvim aargumentima?
htjela sam reci lako je pljuvati zbog navodnog necinjena bez da se razmisli kako i dali je uopce moguce
veliki uspijeh je, a to vidi i svaki sljepac, bez obzira (po meni za Srbiju stetnog Ieremica) na odluku MSP zaustavljen talas novih priznanja

карлос

Veoma poznat
Poruka
10.764
VREME JE ZA TERAZIJE

Spas SRBIJE
ZIVELA SRBIJA
Признавање Космета је процес.И тај процес ичи че даље.Биче још признавања а да неко повуче признање....???Ко зна.Болно али истинито....

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
Interesantna stvar i to priznavanje,pritisnu Ameri ode BEdzet pacoli ili posalje nekoga sa aktovkom i vidi odjednom se Priznaje i ono sto se nemoze priznavati ali ko pita,cuti dok imas koristi i cekaj mozda ce se nekad pojaviti neko sa vise ....Bugari kazu ako nesto nemozes da kupis za pare mozes za vise para.
Mi imamo IZDAJNIKE SRBSKOG NARODA I OTADZBINE zato se i nista i ne desava tim povodom gde bi trebalo,zar se nekaze:neprijatelj mojih neprijatelja je moj prijatelj! Medjutim kod nas je kontra nekako na delu:neprijatelj mojih neprijatelja je moj neprijatelj!

Sta rade samo ove PRODANE DEMOKRATSKE DUSE u SRBIJI vozikaju se sa AUTOMOBILIMA od po Milion € a narod umire od gladi!

E moja SRBIJO ....

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.