Quantcast

Jedan trik i da li kod vas "pali"?

M4j4

Domaćin
Poruka
3.253
Za Samsung telefone
I za pripejd korisnike
Kao što znate, kredit mts mreže se uplaćuje na *100# a stanje se proverava na *105#
Elem, dešava se da je "servis nije trenutno dostupan"/"Nije registrovan na mreži"
U tom slučaju :
1. Iskljucite prenos podataka
2. Uključite avionski režim
3. Sacekajte 2, 3 minuta
4. Iskljucite avionski režim i uključite "normalan"

P.S.isti trik može da se koristi kad nema signala.

M4j4

Domaćin
Poruka
3.253
Care, lako je uplatiti kredit, nego nmg da uplatim net.
Ovi yebu pa rasturaju.
Gledam oko sebe ovi što su pokupovali telefone uz ugovornu obvezu više su u servisu nego kod njih.
Sreća pa sam se nervirala samo prvih par godina 😂
Sad, ima- ima, nema- nema, a iskreno signala često nestane ili nestaje pa se pojavi na par minuta.
Kuckam dok mi se ne prispava, sutra ću probati, sigurno će samo od sebe doći u red...tako obično.

M4j4

Domaćin
Poruka
3.253
E, a članak nađem...stari ali piše kao ažuriran
Vidi ovde kaže da se izvadi kartica ako servis nije dostupan
Koja glupost, prosto NIJE LOGIČNO DA JA TRENUTNO KORISTIM INTERNET i da je problem u KONTAKTU kartice ....jer Zašto bi vadili pa vraćali karticu ako ne misle da je problem kontakt?

U ovoj zemlji je stvarno sve moguće

jolemisa

Veoma poznat
Poruka
10.435
E, a članak nađem...stari ali piše kao ažuriran
Vidi ovde kaže da se izvadi kartica ako servis nije dostupan
Koja glupost, prosto NIJE LOGIČNO DA JA TRENUTNO KORISTIM INTERNET i da je problem u KONTAKTU kartice ....jer Zašto bi vadili pa vraćali karticu ako ne misle da je problem kontakt?

U ovoj zemlji je stvarno sve moguće
Ako ti sve drugo normalno radi na telefonu,ne vadi karticu dzabe.To su njihove manipulacije.

fosilvaso

Buduća legenda
Moderator
Poruka
25.323
Care, lako je uplatiti kredit, nego nmg da uplatim net.
Ovi yebu pa rasturaju.
Gledam oko sebe ovi što su pokupovali telefone uz ugovornu obvezu više su u servisu nego kod njih.
Sreća pa sam se nervirala samo prvih par godina 😂
Sad, ima- ima, nema- nema, a iskreno signala često nestane ili nestaje pa se pojavi na par minuta.
Kuckam dok mi se ne prispava, sutra ću probati, sigurno će samo od sebe doći u red...tako obično.
Za robu široke potrošnje koja se štanca u Kini je SKUPLJA stručna i temeljita PROVERA proizvoda nego sama proizvodnja! Ukalkulira se određeni procenat škarta i šalje u prodaju!:super:

Neno

Domaćin
Moderator
Poruka
3.020
Pitanje je zašto uzeti telefon i paket preko nekog operatora? Plaćaš možda taj paket koji ne iskoristiš ni 1/3.. e sad, uvijek postoje osobe kojima odmah treba telefon, nemaju keš i jedina opcija koja im preostaje je preko paketa na rate ili na kredit.
Medjutim ako ne mogu prikupiti pare za 2,3 ili 4 mjeseca da kupim neki noviji telefon onda on i nije za mene.. uzmem onaj koji mogu. Čemu zaduživanje i plaćanje paketa koji kad na kraju otplatimo zajedno sa paketom možemo kupiti skoro 2.3 takva telefona.
Znam dosta osoba koje tako rade dok jedva sastavljaju kraj sa krajem.. njima je bitno da negdje sjednu na javno mjesto u kafić recimo, izvade taj najnoviji telefon na sto.. a ovamo što se stegnu i kalkulišu siću, koga briga?? I nisu džaba krediti i telefoni na rate za one koji imaju (trenutno) manje novca, jer na duži period će svakako mnogo, mnogo više to (ot)platiti.
Bolje uzeti posebno neki paket od nekog operatera (pogotovo oni promotivni) koji je obično na popustu, nego uz uredjaj tj telefon.. a telefon uzeti od onih koji prodaju samo telefone (bez paketa).. mislim da je tu računica jasna, kad izračunate koliko ćete dati operateru za ful paket sa mobilnim.
Moje mišljenje i iskustvo j e takvo i nikome ne sugerišem šta će i kako će.. što rekao jedan moj prijatelj i Fićo je auto kao i Mercedes, jel,te. :D

M4j4

Domaćin
Poruka
3.253
Pitanje je zašto uzeti telefon i paket preko nekog operatora? Plaćaš možda taj paket koji ne iskoristiš ni 1/3.. e sad, uvijek postoje osobe kojima odmah treba telefon, nemaju keš i jedina opcija koja im preostaje je preko paketa na rate ili na kredit.
Medjutim ako ne mogu prikupiti pare za 2,3 ili 4 mjeseca da kupim neki noviji telefon onda on i nije za mene.. uzmem onaj koji mogu. Čemu zaduživanje i plaćanje paketa koji kad na kraju otplatimo zajedno sa paketom možemo kupiti skoro 2.3 takva telefona.
Znam dosta osoba koje tako rade dok jedva sastavljaju kraj sa krajem.. njima je bitno da negdje sjednu na javno mjesto u kafić recimo, izvade taj najnoviji telefon na sto.. a ovamo što se stegnu i kalkulišu siću, koga briga?? I nisu džaba krediti i telefoni na rate za one koji imaju (trenutno) manje novca, jer na duži period će svakako mnogo, mnogo više to (ot)platiti.
Bolje uzeti posebno neki paket od nekog operatera (pogotovo oni promotivni) koji je obično na popustu, nego uz uredjaj tj telefon.. a telefon uzeti od onih koji prodaju samo telefone (bez paketa).. mislim da je tu računica jasna, kad izračunate koliko ćete dati operateru za ful paket sa mobilnim.
Moje mišljenje i iskustvo j e takvo i nikome ne sugerišem šta će i kako će.. što rekao jedan moj prijatelj i Fićo je auto kao i Mercedes, jel,te. :D
Ja nista u zivotu na kredit.
I ne postpejd, što ti kažeš kad ima, ima, ne pada mi na pamet da se preforsiram preko svojih mogućnosti.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.