Jedan partner je "pakao"

Zato joj nikad ne treba dozvoljavati te gluposti. Da te testira. Da vidi da li si materijal za ozbiljno. Podsvesno te nece nikada postovati.
Na startu saseci. Nisam, ja sam vetropir tezak. Volim svoj tuki i trudim se da mu pruzim razne ugodjaje. Zasto pitas?
Odgovor bi bio logican :)
Zato sto i meni monogamija djeluje nekako destimulirajuce pa da se pokusamo dogovoriti :ceka:
 
Gledate li na poligamiju sa predrasudama ili smatrate da je to uredu,ako neko želi takav seksualni život.
I da li je poligamija pošteniji odnos prema partneru u odnosu na prevaru u monogamnoj vezi ili braku.

Poligamija je iskrenija, ali ne znam da li je postenija. U poligamiji je na vrhu hijerarhije jedna osoba, on je Kralj, recimo muz. Zene nisu jednake njemu. Zene su jednake jedna drugoj. Kralj bira i van braka s kim ce, i skim ce uci u brak, nezavisno od toga sta mu zene misle. Takodje, ne moze mu zena uvesti novog muza u njihov poligamijski brak. Nema tu moc. Tako da ako neko misli da mora postojati jednakost bracnih partnera, onda poligamija nije postena. Ja licno smatram da je u redu.
 
Ne znam o kakvoj se nemani radi. Imao sam jednom vise partnera zbog obaveze, prema bivsoj i sebi da nadjem novu. To je to sto se tice nemani.
... Sex trazi sve a iskrenost prvo... klasika je sirotinjska zabava tj. samo neophodno tj. napraviti dijete jer treba pomoc u kuci a onda sretas gladne i oborene zenske oci koje lutaju poljima i sumom bar da zamisljaju... ako se udje u sex da bi se dbrsilo onda se svrsilo prije pocetka... a upotreba termina tj. pojma partner Ovdje se misli na ucenika u cinu se a a ne biznis_postapalica...
 
... Sex trazi sve a iskrenost prvo... klasika je sirotinjska zabava tj. samo neophodno tj. napraviti dijete jer treba pomoc u kuci a onda sretas gladne i oborene zenske oci koje lutaju poljima i sumom bar da zamisljaju... ako se udje u sex da bi se svrsilo onda se svrsilo prije pocetka... a upotreba termina tj. pojma partner Ovdje se misli na ucesnika u cinu sexa a ne biznis_postapalica...
 
...мислим да је једна жена сасвим довољна за једног мушкарца за оснивање породице...
...а то више жена са више мушкараца или више мушкараца са више жена , на шта то личи ту не зна човек више ко кога хебе..
 
Nedavno je britanska voditeljka izjavila da joj je jedan partner pakao i priznala je da je veliki fan poligamije, umesto veze s jednim partnerom.
Objasnila je da se njeni partneri ne poznaju međusobno, ali da svaki zna za onog drugog.

E sada to je njeno mišljenje i njen nacin života

A kakvo je vaše mišljenje o poligamiji tj bracnoj ili vanbracnoj vezi sa više muskaraca ili žena ?
Gledate li na poligamiju sa predrasudama ili smatrate da je to uredu,ako neko želi takav seksualni život.
I da li je poligamija pošteniji odnos prema partneru u odnosu na prevaru u monogamnoj vezi ili braku.
Ono realno naj iskrenike bez kočnica i osvrtanja okolo sada bi bila najnaj kada bi mogla da živim sa mojim dragim i mojim poslednjim bivšim.
Ma koliko to ludo i izvrnuto izgledalo.
Razmatrala sam i opciju kada bi postojo tamo neki "idealni" lik pa da zivim sa njim i još nekom (ili nekoliko) zena.
Čak i opčija da sa mojim dragim i sa još jednom ili dve zene..
E sad na scenu stupa, kultura, uticaj sredine i obrazovanja, razne moralne i nemoralne skrupule...
I povlače se kočnice. I počnem skoro i da osuđujem sebe što tako razmišljam i tako dalje i tako dalje...
 
Nedavno je britanska voditeljka izjavila da joj je jedan partner pakao i priznala je da je veliki fan poligamije, umesto veze s jednim partnerom.
Objasnila je da se njeni partneri ne poznaju međusobno, ali da svaki zna za onog drugog.

E sada to je njeno mišljenje i njen nacin života

A kakvo je vaše mišljenje o poligamiji tj bracnoj ili vanbracnoj vezi sa više muskaraca ili žena ?
Gledate li na poligamiju sa predrasudama ili smatrate da je to uredu,ako neko želi takav seksualni život.
I da li je poligamija pošteniji odnos prema partneru u odnosu na prevaru u monogamnoj vezi ili braku.

To sto ne vidim nista lepo u poligamiji nije moja predrasuda vec legitimno misljenje..
Ne vidim nista lepo dakle jer se ljubav ne deli..onaj ko moze da je deli, ne oseca je...sibir u srcu, glad u ocima...
 
Poslednja izmena:

Back
Top