Jedan od 100 (nasa devojka)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
Da li vam se nekad desilo da vas neko pozove na sastanak... a kad ste dosli tamo skontate da je on/ona ugovorila isto sa njima jos 5. :lol: Pa sve pristizu jedan po jedan sa ovakvim pogledom :shock: ... :lol:
Mislim logicno je da neko ko zeli da upozna svih 3 milijarde tipova na planeti. :lol: mora da organizuje (da se razumemo ne "dejt" nego) sastanak :lol: ...sa 5 po 5 minimum... :lol: I to sve u jednom terminu... jer ostalih 5 termina tog dana su vec okupirani... :lol:
Jos ako i pola tog termina potrosi na zakazivanje narednih dejtova preko moba :lol: kako bi se vi osecali?
I da se razumemo nesto devojka kaze da je "fina" devojka da ne bude tu neke zabune da ja mozda mislim drugacije i da je ovo neko spustanje te devojke, jer sam ja stvarno stekao ok misljenje o "njima". :lol:

A sad ozbiljno pitanje:
Da li ste se nekad osecali kao "1 od 100"? :wink: 8-)
 
Petar_Pan:
Da li vam se nekad desilo da vas neko pozove na sastanak... a kad ste dosli tamo skontate da je on/ona ugovorila isto sa njima jos 5. :lol: Pa sve pristizu jedan po jedan sa ovakvim pogledom :shock: ... :lol:
Mislim logicno je da neko ko zeli da upozna svih 3 milijarde tipova na planeti. :lol: mora da organizuje (da se razumemo ne "dejt" nego) sastanak :lol: ...sa 5 po 5 minimum... :lol: I to sve u jednom terminu... jer ostalih 5 termina tog dana su vec okupirani... :lol:
Jos ako i pola tog termina potrosi na zakazivanje narednih dejtova preko moba :lol: kako bi se vi osecali?
I da se razumemo nesto devojka kaze da je "fina devojka" da ne bude tu neke zabune da ja mozda mislim drugacije i da je ovo neko spustanje te devojke, jer sam ja stvarno stekao ok misljenje o "njima". :lol:

A sad ozbiljno pitanje:
Da li ste se nekad osecali kao "1 od 100"? :wink: 8-)


ovo kao da si opisao mene pero........ ja stalno tako radim mojim deckima :wink:
 
Petar_Pan:
Da li vam se nekad desilo da vas neko pozove na sastanak... a kad ste dosli tamo skontate da je on/ona ugovorila isto sa njima jos 5. :lol: Pa sve pristizu jedan po jedan sa ovakvim pogledom :shock: ... :lol:
Mislim logicno je da neko ko zeli da upozna svih 3 milijarde tipova na planeti. :lol: mora da organizuje (da se razumemo ne "dejt" nego) sastanak :lol: ...sa 5 po 5 minimum... :lol: I to sve u jednom terminu... jer ostalih 5 termina tog dana su vec okupirani... :lol:
Jos ako i pola tog termina potrosi na zakazivanje narednih dejtova preko moba :lol: kako bi se vi osecali?
I da se razumemo nesto devojka kaze da je "fina devojka" da ne bude tu neke zabune da ja mozda mislim drugacije i da je ovo neko spustanje te devojke, jer sam ja stvarno stekao ok misljenje o "njima". :lol:

A sad ozbiljno pitanje:
Da li ste se nekad osecali kao "1 od 100"? :wink: 8-)
Devojka je pravila samo zurku,nije to bio sastanak....
A sad ozbiljan odgovor,nikad se nisam osecala kao "1 od 100",ne bih to dopustila ni sebi ni svom decku Milanu da se tako oseca.
 
Kad_LupimLupim:
:|
Ne pecam se ja na sve i svasta ko ti.
E da... i sad ces opet pricati pricu kako nikad ne glumis facu po forumu i kako se nikad ne foliras...

Eto ja se na ovakve prilicno pecam samo da znas... :razz: :lol:

Ebiga ne mogu ja biti tako dobar pecaros kao ti kad nemam "extazija" i slicnog u kuci... :lol: Bitno da si ti vrlo lep, pametan, fizicki extra gradjen, vrlo duhovit i nadasve romantican :lol: i da devojke padaju na tebe... makar 2 za 3 godine... :lol: Al bitno je pohvaliti se svojim konkvestom...

I tema nije foliranje iskompleksiranih ljubomornih forumasa, vec "Jedan od 100" (nasa devojka)... ko nema da kaze nista pametno ili duhovito na temu... neka seta...
 
Pa niko od tebe ni ne trazi da budes dobar pecaros... nego ja samo komentarisem kako se pecas na sve i svasta... i usput se pitam zasto... a predpostavljam da je zbog toga sto i nisi bas tako savrsen kako se nama ovde predstavljas, pa si kriterijume maximalno spustio i 'vatas se za svaku slamku koja ti je pod rukom... (:
 
Kad_LupimLupim:
Pa niko od tebe ni ne trazi da budes dobar pecaros... nego ja samo komentarisem kako se pecas na sve i svasta... i usput se pitam zasto... a predpostavljam da je zbog toga sto i nisi bas tako savrsen kako se nama ovde predstavljas, pa si kriterijume maximalno spustio i 'vatas se za svaku slamku koja ti je pod rukom... (:
Klap klap... vrlo si pronicljiv... pogotovu u mislljenju da muvam svaku... samo pokazujes svoj retardirani i iskompleksirani mozak...
A devojka koja je ili bude sa tobom se hvata za slamku definitivno... :lol:

Neki ljudi su prirodno dosasni i prirodni partybrejkeri...
 
5_3_11.gif
 
frozen1982.:
Ja sam gledao romanticne komedije slicnog tragi-komicno nazovi humoristicko banalnog zapleta.....
Jel to u pitanju?
Ma u pitanju jeste "neciji" "sastanak" gde je on/ona pozvalo/la vise tipova/devojaka... Malo se ja zezam 5, 10 i ostalo pride... al to jeste poenta...

A ja ocekivao ili ozbiljne odgovore ili neku zezanciju... a ne da tumacim temu i naslov na 15 (opet zeza) strana... :lol:
 
Petar_Pan:
Klap klap... vrlo si pronicljiv... pogotovu u mislljenju da muvam svaku... samo pokazujes svoj retardirani i iskompleksirani mozak...
I tako Pera opet prvi poteze uvredljive izraze... a posle shatro pricha, jadan ja svi samo mene vredjaju... tz tz tz...
A aj' majke ti kako da ne mislim da muvas sve sto je zensko, a na dve noge 'oda, kad ovde stalo potezes teme zasnovane na tvom kretanju medju zenskim svetom... da ne kazem beskrajnim macho-menisanjem. Dal' si poce neko pitanje, a da nije bilo sa: "Kad sam ishao da se nadjem sa tamo nekom..." ili "Kad sam se muvao sa ovom..." ili "Dogovorimo mi sastanak..." i sve tako, na taj fazon.
Znachi il' si 'nogo ochajan il' 'nogo baronishesh.

I mnogo volis da uzvracas duplom merom... ja tebi prebacim kako imam utisak da se hvatash za slamku, ti meni odgovoris kako sam retard... i aj' sad reci da nisi nevaspitan.

E da... da nisi ti ljubomoran mozda onako generalno?
 
Kad_LupimLupim:
I tako Pera opet prvi poteze uvredljive izraze... a posle shatro pricha, jadan ja svi samo mene vredjaju... tz tz tz...
A aj' majke ti kako da ne mislim da muvas sve sto je zensko, a na dve noge 'oda, kad ovde stalo potezes teme zasnovane na tvom kretanju medju zenskim svetom... da ne kazem beskrajnim macho-menisanjem. Dal' si poce neko pitanje, a da nije bilo sa: "Kad sam ishao da se nadjem sa tamo nekom..." ili "Kad sam se muvao sa ovom..." ili "Dogovorimo mi sastanak..." i sve tako, na taj fazon.
Znachi il' si 'nogo ochajan il' 'nogo baronishesh.

I mnogo volis da uzvracas duplom merom... ja tebi prebacim kako imam utisak da se hvatash za slamku, ti meni odgovoris kako sam retard... i aj' sad reci da nisi nevaspitan.

E da... da nisi ti ljubomoran mozda onako generalno?
Ne ja sam rekao da si ti jadan, a sad i dokazano ljubomoran i zavidan :razz: a bogami i lazov(procitaj ponovo sve moje teme, mozda postanes pametniji :lol: ).... i da ne zasluzujes vise od 3 reda... Dijalozi sa Bivasom me ne interesuju.. :lol: Rekoh da oni koji nemaju nista pametno da kazu vezano za temu opslusaju MP3 predlog:
Frajeru idi setaj cipelu... vidi jel sam iza ugla... :lol: :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top