Borna
Aktivan član
- Poruka
- 1.778
ili ga nikad nije ni bilo....
Jučer idem po cigarete, i vidim 3 simpatične djevojčice kako pričaju možda 10-12 godina starosti.I kako je bilo više ljudi a cesta uska, nisam ih mogao zaobići. I tako ja slučajno čujem njihov razgovor.
"znaš onaj marko, ma to je budala, nekakvo cvijeće mi kupuje, nema šanse da bi mu ikad dala *****" druga joj kaže "ma svi ti muškarci su neke pičkice, cvile, mole, zajebavaju a svi bi nas htjeli jebat".
Ja samo stao zaleđen, otišao sam na drugi kiosk samo da ne slušam ovo što sam upravo čuo. Izjava je sama po sebi strašna, ali joj nemjerljivu jezu daje činjenica da o tome pričaju dvije djevojčice koje nemaju više od 12 godina...
I onda sam se stvarno zamislio. Zaista ispada da se danas skupo plaća iskrenost, jer nakon iskrenosti nema uzbuđenja (ili bolje engl. "thrill") , nema događanja, nema suza, i valjda sve nekako postane monotono. S druge strane, neke djevojke prema kojima sam bio grub, a nisam htio biti, nego je ispao takav sticaj okolnosti me i dan danas cijene i javljaju mi se.
Zar je zaista pouka svega: budi đubre jel to žene pali ?????
Jučer idem po cigarete, i vidim 3 simpatične djevojčice kako pričaju možda 10-12 godina starosti.I kako je bilo više ljudi a cesta uska, nisam ih mogao zaobići. I tako ja slučajno čujem njihov razgovor.
"znaš onaj marko, ma to je budala, nekakvo cvijeće mi kupuje, nema šanse da bi mu ikad dala *****" druga joj kaže "ma svi ti muškarci su neke pičkice, cvile, mole, zajebavaju a svi bi nas htjeli jebat".
Ja samo stao zaleđen, otišao sam na drugi kiosk samo da ne slušam ovo što sam upravo čuo. Izjava je sama po sebi strašna, ali joj nemjerljivu jezu daje činjenica da o tome pričaju dvije djevojčice koje nemaju više od 12 godina...
I onda sam se stvarno zamislio. Zaista ispada da se danas skupo plaća iskrenost, jer nakon iskrenosti nema uzbuđenja (ili bolje engl. "thrill") , nema događanja, nema suza, i valjda sve nekako postane monotono. S druge strane, neke djevojke prema kojima sam bio grub, a nisam htio biti, nego je ispao takav sticaj okolnosti me i dan danas cijene i javljaju mi se.
Zar je zaista pouka svega: budi đubre jel to žene pali ?????





