Гордончице Ističe se Poruka 2.090 01.06.2011. u 15:37 - Je li više volite...? =) #1 ...vašeg partnera/partnerku ili sebe,u najvećim talasima zaljubljenosti?Grli vas Gordončica... =)
S schatje Buduća legenda Poruka 34.870 01.06.2011. u 16:06 - Je li više volite...? =) #2 sebe najviše
111111 Legenda Banovan Poruka 60.291 01.06.2011. u 16:07 - Je li više volite...? =) #3 ne znam šta znači ljubav...sve je to relativno
Гордончице Ističe se Poruka 2.090 01.06.2011. u 16:08 - Je li više volite...? =) #4 Shaće,što te volim kad tako voliš sebe najviše... =)
Angel4U Buduća legenda Banovan Poruka 36.702 01.06.2011. u 16:57 - Je li više volite...? =) #6 Volim mog Dikija