Je li patnja u ljubavi intenzivnija od patnji u drugim segmentima?

Ako su kriteriji previsoki treba ih sniziti ali treba i da se zna kada i za koga navesti ću primer ako devojka zadovoljava sve kriterije a nije lepotica lako za to uvek zena može da se uredi ali ako je problem da je laka plitka ili sponzorusa tu nema pomoći
Eh, da, ja mislim da ova nije baš sponzoruša, ali da prečesto mijenja partnere, kao i da ima veze koje traje po tjedna dva....u proteklih par mjeseci je promijenila oko sedam partnera koliko je sama rekla, a možda je i još šta nije rekla ..za očekivati je bilo da ona i ja nećemo biti u vezi, ali na bizaran način bili smo prijatelji, i žao mi je što ja uopće razmišljam o tome kako sam ponekad tužan zbog prekinutog prijateljstva
 
Eh, da, ja mislim da ova nije baš sponzoruša, ali da prečesto mijenja partnere, kao i da ima veze koje traje po tjedna dva....u proteklih par mjeseci je promijenila oko sedam partnera koliko je sama rekla, a možda je i još šta nije rekla ..za očekivati je bilo da ona i ja nećemo biti u vezi, ali na bizaran način bili smo prijatelji, i žao mi je što ja uopće razmišljam o tome kako sam ponekad tužan zbog prekinutog prijateljstva
Čovek najlakše ume da previdi buduće postupke gledajuči prošle ako menja stalno partnere nije ona za ozbiljno i dugo
 
Može da bude velika,ali neuporedivo manja od drugih gubitaka .To je samo moje mišljenje.
Možda ja još nisam imao nekih gubitaka koji bi me više boljeli od ljubavnih problema, u proteklih nekoliko godina ipak nije bilo smrti najbližih članova obitelji.


Ipak, vrlo česti poslovni neuspjesi, kao i to da su me neki prečesto omalovažali doveli su me do nekih razočaranja, pa sam utjehe tražio u nekim signalima nekih prijateljica, ponekad ih previše glorificirao.....
 
Možda ja još nisam imao nekih gubitaka koji bi me više boljeli od ljubavnih problema, u proteklih nekoliko godina ipak nije bilo smrti najbližih članova obitelji.


Ipak, vrlo česti poslovni neuspjesi, kao i to da su me neki prečesto omalovažali doveli su me do nekih razočaranja, pa sam utjehe tražio u nekim signalima nekih prijateljica, ponekad ih previše glorificirao.....
Možda.Ja sam pisala iz ličnog iskustva.Dugo već ne idealizujem romantične veze(ili simpatije),mislim da je to precenjeno.Ali to sam samo ja .
 
Možda.Ja sam pisala iz ličnog iskustva.Dugo već ne idealizujem romantične veze(ili simpatije),mislim da je to precenjeno.Ali to sam samo ja .
A ja ne znam što da kažem, ja lako zavolim one koji pokažu nešto dobro za mene, ali ako me poslije razočaraju, onda znam vrlo dugo tugovati.


Jedna dama koja mi je draža i od majke i od svih ljudi, ipak želi da ostanemo samo prijatelji.



Žao mi je što nismo romantično kliknuli

No, drago mi je što sam s njom prijateljski povezan.


I nekako sam dojma da i prijateljstvo ima itekako smisla, ali i sjaja jer uz divno prijateljstvo je lijepo u životu.

Mirna je, to me baš obradovalo jer ima tu zrelu nježnost


Volim to što me prihvaća kao čovjeka.
 

Back
Top