Je li patnja u ljubavi intenzivnija od patnji u drugim segmentima?

Baba_Beba

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.233
A ja se slažem s tim, u ovoj mojoj trenutnoj situaciji je...evo konkretno..jucer se popodne ljubili u obraz ..grlili...a par sati kasnije ona na društvenoj mreži objavi sliku s nekim likom
Ona onda ne zaslužuje takvoga muškarca poput tebe mnoge devojke ne umeju da prepoznaju šta imaju dok to ne izgubu ne brini naiči če ona prava koja će zna kako se poštuje muško

Baba_Beba

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.233
Rastužuje to....i boli....u proteklih tri mjeseca baš mi ne nejde sa ženama.. Najprije jedna koja jako daleko živi posudila novac koji mi vjerojatno neće vratiti, a sad jedna koja živi blizu, a ima neke postupke dosta čudne
Čovek prvo mora da vole i ceni sebe a onda ce i ljuvav da dođže nared

jolemisa

Elita
Poruka
22.412
A tužno je to....neko vrijeme sam se ja uopće i teško zaljubljivao..i onda eto u kratkom vremenu dvije situacije kad sam jednostavno izigran i povrijeđen
Tesko je to i verujem ti,ali moras krenuti dalje,pojavice se prava osoba za tebe.Nekada treba vremena vise,a nekada manje.Moras to da pregrmis,nije lako,ali... .

Maeeeestro

Primećen član
Poruka
595
Ona onda ne zaslužuje takvoga muškarca poput tebe mnoge devojke ne umeju da prepoznaju šta imaju dok to ne izgubu ne brini naiči če ona prava koja će zna kako se poštuje muško
Točno to. Ona i ima neke pozitivne strane, ali ovakvi njeni postupci nisu pozitivni.....i pitanje je što ona želi od prijateljstva, jer kao još smo prijatelji...

Baba_Beba

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.233
Točno to. Ona i ima neke pozitivne strane, ali ovakvi njeni postupci nisu pozitivni.....i pitanje je što ona želi od prijateljstva, jer kao još smo prijatelji...
Tisi pravi momak netrebaju ti takove drugarice ima ovde na forumu jedna dobra udavača tražim muža joj je ime ako ja nju vidim ovde na forumu odma ču joj reči dati se javi mnogo je poštena i veoma mise sviđža ko devojka nudila sam ja njoj @georgejune ali on je mnogo neiskusan sa devojkama a i mnogo se stidio paje ona izgubila strpljenje i ništa od toga ona ipak oče dase uda a on neodlučan pa nemozes bre tako muško mora da krene u akciju mislim da @Miris Pokošene Trave zna gde je ona možda ona ume da pomogne i uskoci samo nemoj bre da se sekiraš tu smo svi na pomoć a ta drugarica neka si traži svoje drugare

a bre Milun

Buduća legenda
Poruka
26.643
Jeste li to primjetili?

Jel vam teže kad vas povrijede voljeni ljudi, oni u kojih se zaljubiti, ili kad dobijete otkaz, dobijete veću novčanu kaznu ili čak završite i par dana u zatvoru?

Zašto ponekad neuzvraćena ljubav toliko boli?
ne moze da boli. Ako nekog stvarno svim srcem volis, nabijen si pozitivnom energijom i sve gledas kroz takvo "svetlo" . Nikakva uvreda ni povreda nemaju sanse da te negativno uznemire. Osim toga, ljudski je razumeti da ljudi grese i da cesto ni sami nisu krivi kada nekoga uvrede ili mu nanesu kakvo zlo.
Svet treba gledati sa ljubavlju pa se nikada neces osecati napadnutim, povredjenim...........pa stoga neces ni reagovati negativno. A najlepse je kad to shvati i druga strana.

Zauz

Buduća legenda
Poruka
30.102
Jeste li to primjetili?
Da....
Zašto ponekad neuzvraćena ljubav toliko boli?
...nece se uci u neciji stan neciju kucu nece napisati u policiji da zivis tu nece se deliti necije pare (u braku je sve zajednicko po zakonu) tako da jeste velika bol...
...biti sam da nemas sa kim da pricas...biti sam bez nekog ko donosi pare za sve sto treba...nosi sta treba odvozi do lekara bude tu kad bas nije dobro...zavisi sta koga boli...kako kaze pesma "nemam para nemam druga zivot mi je samo tuga na mom polju nema cveca jedina si moja sreca"....

Maeeeestro

Primećen član
Poruka
595
Tisi pravi momak netrebaju ti takove drugarice ima ovde na forumu jedna dobra udavača tražim muža joj je ime ako ja nju vidim ovde na forumu odma ču joj reči dati se javi mnogo je poštena i veoma mise sviđža ko devojka nudila sam ja njoj @georgejune ali on je mnogo neiskusan sa devojkama a i mnogo se stidio paje ona izgubila strpljenje i ništa od toga ona ipak oče dase uda a on neodlučan pa nemozes bre tako muško mora da krene u akciju mislim da @Miris Pokošene Trave zna gde je ona možda ona ume da pomogne i uskoci samo nemoj bre da se sekiraš tu smo svi na pomoć a ta drugarica neka si traži svoje drugare
Tko će znat, a da, bolje imati manja očekivanja, pa da onda me nešto ugodno iznenadi

Maeeeestro

Primećen član
Poruka
595
Da....

...nece se uci u neciji stan neciju kucu nece napisati u policiji da zivis tu nece se deliti necije pare (u braku je sve zajednicko po zakonu) tako da jeste velika bol...
...biti sam da nemas sa kim da pricas...biti sam bez nekog ko donosi pare za sve sto treba...nosi sta treba odvozi do lekara bude tu kad bas nije dobro...zavisi sta koga boli...kako kaze pesma "nemam para nemam druga zivot mi je samo tuga na mom polju nema cveca jedina si moja sreca"....
Tužno, da, bol je velika zbog dugog čekanja

Baba_Beba

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.233
Tko će znat, a da, bolje imati manja očekivanja, pa da onda me nešto ugodno iznenadi
Mnogo je veća vjerojatnost da ćeš da naletiš nego da ju pronađžes tako je to uvek u životu jasam svog Zokija upoznala u mnogo neprijatnoj prilici i nikome ne bi poželela moj scenarij a ipak se sve mnogo dobro završilo

Baba_Beba

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.233
Moguće....ja jednostavno nisam svjestan što ona želi od mene
Ne želi ništa devojčice bi se igrale a ona voli da se igra ona je još devojčica u glavi i treba joj da sazre a ti si muškarac koji zna šta hoče nemoj da od devojčice očekuješ zrelost jer kad ona i sazre do željene zrelosti ti ćeš da opet bidneš daleko zreliji traži bre lepoticu koja je na tvom nivou zrelosti nije lako biti sa partnerkom koja ti nije kompabilna

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.