Je li patnja u ljubavi intenzivnija od patnji u drugim segmentima?

Maeeeestro

Primećen član
Poruka
595
Želeo sam da volim lepše no iko, verujući da neće boleti.
Želja mi se ostvarila, vera nije.
Nema tvoje krivice.
Mora da boli kad te volim bez tebe.
Sigurno duša stanuje ispod rebara,
jer tu boli, po navici,
kao kad zasvrbi davno otkinuta ruka.

Goran Tadić
E da..a onda padne noć...i tuga se pojaća

Baba_Beba

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.233
Oni šta pate u ljubavi najčešće još nemaju porodicu živu kod babe i keve paih bole uvo za pare i karijeru a i imaju previše vremena pa umeju da pričaju kako mnogo pate u ljubavi oni šta su vereni nemaju vremena da pričaju o ličnim problemima tako da onda svi mislu da je ljubavna bol kraj sveta volem ja ljubav i svog Zokija ali bi radije dame vara nego dase nema para na računu i danas izbacu iz sopstvene kuće lako za ljuvav treba dase preživi

jolemisa

Elita
Poruka
22.410
Jeste li to primjetili?

Jel vam teže kad vas povrijede voljeni ljudi, oni u kojih se zaljubiti, ili kad dobijete otkaz, dobijete veću novčanu kaznu ili čak završite i par dana u zatvoru?

Zašto ponekad neuzvraćena ljubav toliko boli?
Patnje od ljubavi polako i prodju,ali postoje patnje koje nikad ne prestanu.

Baba_Beba

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.233
Samo da se zna, I uzvraćena ljubav može da boli.
Ne pitajte kako znam.
Jeste jasam prije mog Zorana volela jednog dečaka mlada sam bila Jerotije se zvao i volejo je on mene ali bre bijo je teški bolesnik nije hteo dase nadžem sa drugaricama i bijo je bre ljubomoran na moje roditelje i na poso ma nasve je bijo ljubomoran poludela sam sa njim i morala sam da prekinem a kad tamo otišo cirkus a meni osto klovn i dalje meje pratio u stopu celo selo mise smejalo šta taj Jerotije iđže ko ker zamnom srečom otišao je da radi u Nemačku pasam se spasila volela bi više dami Jerotije nije nikad uzvratio ljubav

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
58.546
Meni nije.
Drugacije boli. Neke stvari su egzistencijalne kao na primer posao, pare..da ne pricamo o bolestima, smrtima, tragedijama...
Naspram tih stvari neuzvracena ljubav mi je smesna.

Na kraju krajeva pricamo o osobi koja svesno bira da ne bude sa nama. Zasto bih patila za njom...Mislim boli, svi ti neostvareni snovi, itd...no ne moze da mi se meri sa ostalim stvarima.

bmaxa

Buduća legenda
Poruka
39.922
Jeste li to primjetili?

Jel vam teže kad vas povrijede voljeni ljudi, oni u kojih se zaljubiti, ili kad dobijete otkaz, dobijete veću novčanu kaznu ili čak završite i par dana u zatvoru?

Zašto ponekad neuzvraćena ljubav toliko rboli?
Mene sem moje dve nista ne tangira niti ko drugi moze da me povredi... neuzvracenu ljubav nikad nisam probao, jer zavolim tek
mnogo kasnije, kada se neka dokaze...

Baba_Beba

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.233
Naučno je dokazano da ljudi najteže prihvataju kada ih partner ostavi.. čak teže nego smrt bliske im osobe
Tosu onda neki teški luđžaci od naučnika i neke teške budaletine koje lakše prebolu nečiju smrt od slomljenog srca jaču da napišem popis stvari koje nikad nebih volela da doživim a za srce je lako eto nebi volela da me netko napadne i polomi mi sve kosti pa dasam u bolnici godinama na rebilitasiji nebi volela dami dete ili unuče umre ne doživeo to niko nikada nebi volela da ostanemo bez kuće para ida nemožemo da platimo kiriju nebi volela da dođžem na loš glas pada me svi posmevaju a za srce je lako ostavite se naučnika i nauke danas naučnici tvrde da imamo stotinu polova

neoplanta again

Ističe se
Poruka
2.637
FB_IMG_16665910819376211.jpg

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.