Quantcast

Je li moguća ponovna NATO intervencija nad srpskim narodom?

bas kao

Domaćin
Poruka
4.280
Moguća je ali nepotrebna. Blaže mere bi završile posao. Zamislite da vam danas neko iz državnog vrha kaže da ćete da jedete korenje.
Nema sta da zamisljamo
Prvo je Tempo pedesetih pretio Amerikancima kako ćemo jesti travu, ali se nećemo pokoriti; onda je Jure Bilić rečenicu ponovio sedamdesetih; potom je rumunska Jerina Elena Čaušesku lansirala sistem naučne ishrane stanovništva, uz gajenje duda i svilene bube; zatim se Branko Kostić potukao sa nekima koji su ga, kao glavara Crne Gore, izazivali, na Cetinju. Ko je koga tu i kako udarao, sada znati ne možemo, pa i o posledicama samo možemo nagađati. Ostaće za sporenje zaludnih da li je njegova najnovija izjava (da ćemo jesti korenje, ali suvereniteta ne damo) rezultat te tuče, ili starog kolektivističkog virusa, ili novog kolektivističkog masovnog misticizma? Psihijatar (Radovan) Karadžić reče kako Srbi mogu bez hleba, ali ne mogu bez države.
BILO NEKAD, EVO SAD CE CEO SVET DA JEDE KORENJE, ALI I DA PIJE KANALIZACIJU!

World Economic Forum Encourages Plebs To Eat Weeds & Drink Sewage

The ‘Great Reset’ never tasted so disgusting...

Poruka
4.759
Ja sam danas cuo nesto i ostao frapiran koja smo mi kolonija.

Kolega motorista, stariji covek, je bivsi pripadnik padobranske i ima taj prisivak na moto jakni. Na prelazu Kosovo-Srbija ga je jedan cimao za to rekavsi ne mozes to da imas... On se vec spremio da zaobidje rampu i paljba na nasu stranu ali dize se rampa i vracaju mu pasos, sve u redu.
Ispricavsi to na nasoj strani, policajac mu je rekao da bi bio duzan da ga vrati nazad! :eek: Znaci na njihov poziv, bez ikakvog dokumenta, odluke Suda, poternice itd. duzni su da te vrate nazad a evo i jos jedne potvrde:

" Kontaktiran inspektor za granicu i sef smene na granicnom prelazu i ovako kazu- nasa strana je duzna da evidentira svaki poziv druge strane granicnog prelaza, obavesti hijerarhijski visu organizacionu jedinicu i POSTUPI po zahtevu, ne ulazeci u opravdanost, a ta strana koja trazi asistenciju odgovara za njenu opravdanost, zakonski osnov i sl... "

Znaci Srbi, ne uzdajte se u Ustav i Zakon, to za smrtnike ne postoji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.