Quantcast

Je li je moguce da se zabavljate sa ?

S€STRA

Primećen član
Poruka
680
Fizicki, moja jaca polovina izgleda mnogo gore od mene, al' je zato mnogo bolji covek. Inteligencija otprilike ista. Posto sam kucka nevidjena, ne bih mogla da budem sa nekim ko je tu gori od mene, jer bismo se pobili. Ne bi mi smetalo da sam sa nekim ko izgleda bolje od mene, al' tesko naci nekog ko dobro izgleda + da moze da me podnese na duze staze. Sto se tice inteligencije, ne bi mi smetalo ako je pametniji, pod uslovom da je ok osoba - ne podnosim one arogantne/umisljene/patronizirajuce likove...

Dark_hazard

Iskusan
Poruka
5.540
Fizicki, moja jaca polovina izgleda mnogo gore od mene, al' je zato mnogo bolji covek. Inteligencija otprilike ista. Posto sam kucka nevidjena, ne bih mogla da budem sa nekim ko je tu gori od mene, jer bismo se pobili. Ne bi mi smetalo da sam sa nekim ko izgleda bolje od mene, al' tesko naci nekog ko dobro izgleda + da moze da me podnese na duze staze. Sto se tice inteligencije, ne bi mi smetalo ako je pametniji, pod uslovom da je ok osoba - ne podnosim one arogantne/umisljene/patronizirajuce likove...
Znaci ti si kucka nevidjena...u kom smislu?

Luna

Buduća legenda
Poruka
32.742
Je l te sa osobom koja ja od vas bolji chovek i lepsha i pametnija ?
Shto b i se reklo vashe pozitivne osobina na kvadrat . . .
Shto je superiornija od vas ne bi li smetalo vam , mozda ?
Svakog coveka posmatram kao bice za sebe i nikada nisam vrsila takva poredjenja.
Ponasanje svakoga od nas zavisi od situacije u kojoj se nalazi,tako da su osobine koje si naveo irelavantne.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.