Je l nekulturno prvi put torbati od nazad?

gost 170502

Veoma poznat
Poruka
13.608
Interesuje me pitanje forumasa sa LJ&S!

Sta kazete, recimo upoznam devojku, zensku, i odemo na gajbu god mene ili kod nje da se torbamo. Kao. I, jel glupo odmah prvi puta da imam sex u Doggy Style pozi?? Ono, to mi je nekako za ljude koji se poznaju intimnije, pa ne znam je li primereno ljudima koji su se videli jednom, dva ili tri puta???

:think::think:
 
Interesuje me pitanje forumasa sa LJ&S!

Sta kazete, recimo upoznam devojku, zensku, i odemo na gajbu god mene ili kod nje da se torbamo. Kao. I, jel glupo odmah prvi puta da imam sex u Doggy Style pozi?? Ono, to mi je nekako za ljude koji se poznaju intimnije, pa ne znam je li primereno ljudima koji su se videli jednom, dva ili tri puta???

:think::think:

:dash: Doveo si je na gajbu da se k.... torbate...Ima li sta intimnije od toga, svejedno je, bilo to spreda ili od pozadi...
 
Interesuje me pitanje forumasa sa LJ&S!

Sta kazete, recimo upoznam devojku, zensku, i odemo na gajbu god mene ili kod nje da se torbamo. Kao. I, jel glupo odmah prvi puta da imam sex u Doggy Style pozi?? Ono, to mi je nekako za ljude koji se poznaju intimnije, pa ne znam je li primereno ljudima koji su se videli jednom, dva ili tri puta???

:think::think:

nije nekulturno ako si siguran da dotična nije dijabetičar:zper:
 
ni ne znas...pricas napamet:rumenko:;)

Uh, pa ako smo nekad bili intimni a ja se ne secam onda se zabrini sto si ostavila tako slab utisak... :mrgreen:

Vidim da se ovde zna red,rad i disciplina,pozdravljam to.:lol:

Red je red. Kao kada jedes, prvo prdjelo, pa supa, pa glavno jelo, pa desert! Ali ako si kod nekog prvi put u gostima, sigurno neces da podrignes na kraju! :hahaha:
 
Radi kako hoćeš, samo pazi da ti ne zaspi čekajući te dok se odlučiš. :lol:

To nemas da se brines!!! ;) :ok:

34127.gif
 

Back
Top