Quantcast

Je l nekulturno prvi put torbati od nazad?

gost 170502

Veoma poznat
Poruka
13.591
Interesuje me pitanje forumasa sa LJ&S!

Sta kazete, recimo upoznam devojku, zensku, i odemo na gajbu god mene ili kod nje da se torbamo. Kao. I, jel glupo odmah prvi puta da imam sex u Doggy Style pozi?? Ono, to mi je nekako za ljude koji se poznaju intimnije, pa ne znam je li primereno ljudima koji su se videli jednom, dva ili tri puta???

:think::think:

Dača R

Aktivan član
Poruka
1.157

Sta kazete, recimo upoznam devojku, zensku, i odemo na gajbu god mene ili kod nje da se torbamo. Kao. I, jel glupo odmah prvi puta da imam sex u Doggy Style pozi?? Ono, to mi je nekako za ljude koji se poznaju intimnije, pa ne znam je li primereno ljudima koji su se videli jednom, dva ili tri puta???

:dash: Doveo si je na gajbu da se k.... torbate...Ima li sta intimnije od toga, svejedno je, bilo to spreda ili od pozadi...

donamileva

Buduća legenda
Poruka
30.644

nije nekulturno ako si siguran da dotična nije dijabetičar:zper:

gost 170502

Veoma poznat
Poruka
13.591
ni ne znas...pricas napamet:rumenko:;)
Uh, pa ako smo nekad bili intimni a ja se ne secam onda se zabrini sto si ostavila tako slab utisak... :mrgreen:

Vidim da se ovde zna red,rad i disciplina,pozdravljam to.:lol:
Red je red. Kao kada jedes, prvo prdjelo, pa supa, pa glavno jelo, pa desert! Ali ako si kod nekog prvi put u gostima, sigurno neces da podrignes na kraju! :hahaha:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.