Quantcast

JAZZ PEVANJE

Apach

Aktivan član
Poruka
1.912
LENNYKA:
AKADEMIJA LEPIH UMETNOSTI?U KOM SMISLU,STUDIRANJE?ILI NEKI PREDMET U OKVIRU NECEGA?
Nisam bass posve sigurna, ali koliko se secam radi se bas, bass o odseku za jazz-pevanje. Gledala sam to recimo pre jedno 2 god., jedan od profesora je Ljiljana-MadamPiano- i snimali su jedan njen ccas. Tom prilikom je radila sa nekom devojkom ... Nisam se dalje obavesstavala, jer bi se samo skenjkala os onoga ... samo kessness i studirass ... Hocu reci drugi glagol nije nikad bio problematiccan, ali prvi ... Pokussaj, raspitaj se, tamo si u BGu koliko sam shvatila ...

LENNYKA

Zainteresovan član
Poruka
205
Apach:
Nisam bass posve sigurna, ali koliko se secam radi se bas, bass o odseku za jazz-pevanje. Gledala sam to recimo pre jedno 2 god., jedan od profesora je Ljiljana-MadamPiano- i snimali su jedan njen ccas. Tom prilikom je radila sa nekom devojkom ... Nisam se dalje obavesstavala, jer bi se samo skenjkala os onoga ... samo kessness i studirass ... Hocu reci drugi glagol nije nikad bio problematiccan, ali prvi ... Pokussaj, raspitaj se, tamo si u BGu koliko sam shvatila ...
**** te,do sad sam bila ubedjena da si musko....i fotka i nick.....drago mi je sto si razotkrila polni identitet:)salim se naravno sorry,ali nisam provalila...ma daj...sumnjam bash da se to studira,mada svasta je moguce...ja bih volela...ali te pare...ju,ju,ju

Apach

Aktivan član
Poruka
1.912
LENNYKA:
**** te,do sad sam bila ubedjena da si musko....i fotka i nick.....drago mi je sto si razotkrila polni identitet:)salim se naravno sorry,ali nisam provalila...
Sorry-sska tebi! Nije mi bila namera da te razoccaram ;) Definitivno sam sigurna da za muziku nije bitan pol, a i ovako mi se uccinilo da necu privuci pazznju ...
LENNYKA:
ma daj...sumnjam bash da se to studira,mada svasta je moguce...ja bih volela...ali te pare...ju,ju,ju
Nemoj da sumnjass, vec proveri, pa javi ...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.