Javni dug Srbije na kraju marta bio 23,39 milijardi evra

Za ekonomiju si vec pokazao da si dovoljno glup da nemas sta pricati
Samo ti izbegavaj, al to vam neće pomoći :aha2:
Fantastiko, a jel ono tebi ja rekom da naučiš da razumeš šta sam sebi pričaš?
Aj ne moraš da razumeš šta ja pričam, al pohvataj se makar oko toga šta sam sebi brbljaš :aha2:
 
560596
 
Nelupetam.

Šta to znači kad se bore Nikolić i Tadić, a ti pišeš da je Tadić vukao glupe ekonomske poteze.

To u prevodu znači: "Nek dođe SNS, boli me dupe."
Ostrascena si a to nije dobro u politici ... naime kada se kritikuje nesto lose to ne znaci da prizivas ili pomazes drugoj strani.
Katic nije bio ni u jednoj partiji zadnjih 30 godina.
A ne bi on radio u Londonu da je neki smrdikal.
 
Razgovarao sam o tome zasto Englezi i Amerikanci nisu ulozili ni jedan evro u Srbiju, Mozda i jesu nesto ali toliko malo da je zanemarljivo, Sta je razlog? Da li smo i dalje nesigurna drzava,

Americke firme su ulozile u Srbiju mnogo vise nego recimo u Albaniju, uprkos cinjenici da Albanjerosi mnogo vise vole SAD od Srba. Konkretno, ulozile su 4 milijardi $.

https://www.telegraf.rs/vesti/28192...ilijarde-dolara-a-zaposljavaju-17-000-radnika

Stižu Amerikanci u Srbiju! Do sada su uložili 4 milijarde dolara, a zapošljavaju 17.000 radnika.
 
ja ne lupam za razliku od tebe drzim se podataka i ne izvlacim jedno tromesecje vec ti dajem poslednjih 17 godina

evo igraj se matematike pa vidi koji je prosek od kako su naprednjaci tu a koliko je bilo pre
Pogledajte prilog 560224

Belorusija je imala impresivan rast u periodu 2000-2008, oko 8% ili tako nesto... da li to znaci da je beloruski model razvoja (sovjetski tip ekonomije uz minimane trzisne reforme) prava stvar za nas? Lukasenkova ekonomska doktrina trzisnog socijalizma?
Koja to zemlja NIJE imala visoke stope rasta u periodu 2000. do 2008?
 
Poslednja izmena:
Belorusija je imala impresivan rast u periodu 2000-2008, oko 8% ili tako nesto... da li to znaci da je beloruski model privrede (sovjetski tip ekonomije uz minimane trzisne reforme) prava stvar za nas? Koja to zemlha nije imala visoke stope rasta u periodu 2000. do 2008?

Da, belorusija i VučIeristan su u sličnoj formi

Oboje nemaju leba da jedu naime
 
Ne. U 2020. u Srbiji ce inflacija biti 2-3%, dinar ce ostati stabilan, rast BDPa ce biti 4%, stopa nezaposlenosti ce opasti na 10%, izvoz ce narasti na 25+ milijardi $... i bivsi rezim ce i dalje biti opozicija. :)

Za godinu dana nezaposlenost se može rešiti.Ako neko može nešto da izvozi nikakav problem nema.Kao što je poznato nemaju ljudi ništa za izvoz.
 
Belorusija je imala impresivan rast u periodu 2000-2008, oko 8% ili tako nesto... da li to znaci da je beloruski model razvoja (sovjetski tip ekonomije uz minimane trzisne reforme) prava stvar za nas? Lukasenkova ekonomska doktrina trzisnog socijalizma?
Koja to zemlja NIJE imala visoke stope rasta u periodu 2000. do 2008?

Kakve to ima veze sa cinjenicom da je Srbija imala veci rast za vreme Tadica nego za vreme Vucica??
Sta opravdava Srbiju od 2012 do danas da ima rast nizi od Kosova i Albanije u periodu od 2012 naovamo?

Pogledaj krivulje rasta za Rumuniju... na primer
mi idemo gore dole, gore dole
nemamo kontinuitet i konzistentnost

i naravno skoro najgori smo u regionu
 

Back
Top