Онако. у пролазу
Primećen član
- Poruka
- 876
Ако погледамо пресуду тј. нагодбу Цеце и српског правосуђа ( кривосуђа рече неко), понашање ЈК пре неки дан у Зајечару итд. стиче се увид да је тзв. јавним личностима у Србији дозвољено много више него осталим грађанима Србије.
(Политичарима је све дозвољено - опроштено)
Да ли смо као друштво постали толико плитки да нам такве појаве постају нормална ствар и да нико у јавности не диже глас осим политиканата ?
(Политичарима је све дозвољено - опроштено)
Да ли смо као друштво постали толико плитки да нам такве појаве постају нормална ствар и да нико у јавности не диже глас осим политиканата ?
