ЈАВНЕ ЛИЧНОСТИ у Србији....

Poruka
876
Ако погледамо пресуду тј. нагодбу Цеце и српског правосуђа ( кривосуђа рече неко), понашање ЈК пре неки дан у Зајечару итд. стиче се увид да је тзв. јавним личностима у Србији дозвољено много више него осталим грађанима Србије.

(Политичарима је све дозвољено - опроштено)

Да ли смо као друштво постали толико плитки да нам такве појаве постају нормална ствар и да нико у јавности не диже глас осим политиканата ?
 
Ако погледамо пресуду тј. нагодбу Цеце и српског правосуђа ( кривосуђа рече неко), понашање ЈК пре неки дан у Зајечару итд. стиче се увид да је тзв. јавним личностима у Србији дозвољено много више него осталим грађанима Србије.

(Политичарима је све дозвољено - опроштено)

Да ли смо као друштво постали толико плитки да нам такве појаве постају нормална ствар и да нико у јавности не диже глас осим политиканата ?
Sve sto je za normalnog coveka nenormalno,danas je trend u Srbiji!:aha:
 
Много се може допринети гашењем Гранда и Пинка, забрањивањем скарадних ријалити шоу програма, увођењем већих обавезних квота дечијег, културног и научног програма, кодексом облачења на телевизијама са државном фреквенцијом и уопште активнијом улогом државне у медијима зарад менталог здравља људи. Разне Џеј Кеј, Стоје, Секе, Милице, Јоване, ДЈ Стојани и остале карикатуре као и срцоломци типа Георгијев, Самарџић би и у таквим условима опстали само по кафићима, биртијама, јавним кућама, андерграунд местима и рубовима друштва где је и пригодно место да увесељавају рају.

Лично на телевизији гледам само спорт. Филмови и серије се могу скинути са интернета.

Ако се настави у овом ритму, адио је са здрављем и психичким стањем младих и старих, мушкараца и жена, класике и авангарде и осећаја за лепо у глобалу.

 
Ако погледамо пресуду тј. нагодбу Цеце и српског правосуђа ( кривосуђа рече неко), понашање ЈК пре неки дан у Зајечару итд. стиче се увид да је тзв. јавним личностима у Србији дозвољено много више него осталим грађанима Србије.

(Политичарима је све дозвољено - опроштено)

Да ли смо као друштво постали толико плитки да нам такве појаве постају нормална ствар и да нико у јавности не диже глас осим политиканата ?

Cilj im je da nam ispiraju mozak sa takvim glupostima

Pogledaj na kom smo mestu u evropi po obrazovanju , na sta su nam sveli obrazovanje a nekada smo bili genijalci . E to je porazavajuce
 
Ако погледамо пресуду тј. нагодбу Цеце и српског правосуђа ( кривосуђа рече неко), понашање ЈК пре неки дан у Зајечару итд. стиче се увид да је тзв. јавним личностима у Србији дозвољено много више него осталим грађанима Србије.

(Политичарима је све дозвољено - опроштено)

Да ли смо као друштво постали толико плитки да нам такве појаве постају нормална ствар и да нико у јавности не диже глас осим политиканата ?

Na žalost, moram reći da izgleda jesmo.:aha:..jer kada nekoliko miliona stanovnika flegmatično gleda nepravdu koja mu se nanosi, onda sa njima nešto definitivno nešto nije u redu.
 
Cilj im je da nam ispiraju mozak sa takvim glupostima

Pogledaj na kom smo mestu u evropi po obrazovanju , na sta su nam sveli obrazovanje a nekada smo bili genijalci . E to je porazavajuce

Nismo mi bili genijalci nego smo imali široko obrazovanje i u tome je bila naša prednost..kako što već rekoh u par navrata glupim ljudima je lako manipulisati, tako da su čak i ovima koji će u buduće završavati fakultet znanje će biti malo više od obrazovanja u srednjoj školi tako da oni koji ne čitaju dodatno tekstove iz struke biće obične gluperde sa diplomom.:aha:
 

Back
Top