Јављате ли се на огласе из личних контаката?

Jok ja.

bug.gif
 
znaci, ako ikad dodje do toga... poslednja nada... postavis temu ''ocu kod cika Rokija' i ja te odvedem... moras da posedujes sledece:
1... hm...
u stvari, nista ne moras da posedujes... kad odemo tamo... pa sednemo za muzicki sto... pa, najlepsi karirani stolnjak... jedna dobra ljuta... i onda... kad vec sve dodje pred kraj... i kad nam se oci zamagle i gledaju u mrak, kao u bioskopsko platno... kad je sve zadimljeno... kad ostanu samo pravi ljudi... nasmejani... i kad zasviraju onu nasu... svaki covek ima dragu... i kad se i mi nasmejemo setno... i kad kazemo da nas boli uvo za sve sto ne valja... i kad zviznemo jos po jednu, poslednju.. tad ce on doci sam... il' mozda i nece... al' ce nas tad, ionako, boleti uvo za sve sto nije kako treba...
da. :D
 
Dal` u Kini ili u Japanu, zaboravih, roditelji su uzeli stvar u svoje ruke, gledajuci kako im deca venu na poslu i nemaju ni vremena ni snage da traze sebi partnera za vezu i brak kad umorni dodju kuci, a godine prolaze .. elem, dosetili su se da se malo vrate tradiciji i pomognu u nalazenju partnera svojoj deci .. i tako, odredjenog dana u nedelji, na nekom trgu se skupi hiljadu ljudi sa slikama svoje dece i provodadzishu :)
 
Није ми намера да неког уведим, само ме занима.
Исто важи и за поруке на ТВ-у.
Ја морам да признам да сам то урадио неколико пута.
Резултат је пола-пола...

Javljaću se kad budem imala preko 45 i kad budem javno kompromitovana kao baba-devojka iz očaja da društvo prestane da me osuđuje, a iz straha da ne umrem od gladi, pa ću da si nađem nekog raspalog dedu da glumim ludilo pored njega jer još uvek mogu da dodirnem prste na nogama, a da ne čučnem. Rodiću mu tada dete, a ako bude žensko nazvaću ga Stefan.
 

Back
Top