Japanske kuglice...

Papa Smurf

Elita
Poruka
17.348
Drage forumasice, kakva su vasa iskustva sa japanskim kuglicama... :per:

0109007.17.jpg


jiggle_balls_l.jpg


I da li vam je bitna boja... :D
 
Drage forumasice, kakva su vasa iskustva sa japanskim kuglicama... :per:

0109007.17.jpg


jiggle_balls_l.jpg


I da li vam je bitna boja... :D

Ja imam roze, srebrne i disko japanske kuglice. Roze sam dobila od decka, a srebrne od drugarice i druga, a disko od kolega za rodjendan. Nemam nikakva iskustva sa njima, ali mi stoje u ciniji sa bombonama. Kada mi dodju decica iz komsliluka, obavezno uzmu i igraju se sa njima. Bas im se svidjaju, zato sam mislila da ih uzmem jos i u drugim bojama.
 
Ja imam roze, srebrne i disko japanske kuglice. Roze sam dobila od decka, a srebrne od drugarice i druga, a disko od kolega za rodjendan. Nemam nikakva iskustva sa njima, ali mi stoje u ciniji sa bombonama. Kada mi dodju decica iz komsliluka, obavezno uzmu i igraju se sa njima. Bas im se svidjaju, zato sam mislila da ih uzmem jos i u drugim bojama.

Nisam ni ocekivao nista normalnije... :eek:

Kako bre da das deci da se time igraju... :dash:
 
Ja imam roze, srebrne i disko japanske kuglice. Roze sam dobila od decka, a srebrne od drugarice i druga, a disko od kolega za rodjendan. Nemam nikakva iskustva sa njima, ali mi stoje u ciniji sa bombonama. Kada mi dodju decica iz komsliluka, obavezno uzmu i igraju se sa njima. Bas im se svidjaju, zato sam mislila da ih uzmem jos i u drugim bojama.

Ne verujem... dokle mašta seže :worth:
 

Back
Top