Japanci izgleda dobili vanzemaljskog hibrida za premijera

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Parkeriss

Aktivan član
Poruka
1.197
Yukio Hatoyama trebao bi službeno postati predsednik japanske vlade. Njegova supruga tvrdi da je bila na Veneri uz pomoć NLO-a.


Supruga novog japanskog premijera, Yukia Hatoyame, tvrdi da je njena duša, za vreme sna, bila na Veneri uz pomoć NLO-a.

- Bila sam na predivnom mestu; bilo je vrlo zeleno - napisala je u svojoj knjizi prošle godine Miyuki Hatoyama. Pre dvadesetak godina pisala je o svojim doživljajima sa vanzemaljcima, a njenog sadašnjeg supruga, budućeg premijera mediji su nazvali 'Alien' zbog neobičnih i vrlo izraženih očiju.

Yukio Hatoyama trebao bi službeno postati predsednik japanske vlade nakon što je njegova Demokratska stranka na parlamentarnim izborima u nedjelju odnela istorijsku pobedu nad vladajućim liberalnim demokratima.
http://www.javno.com/hr-svijet/supruga-japanskog-premijera-bila-na-veneri_274917
 
Poslednja izmena:
Yukio Hatoyama trebao bi službeno postati predsednik japanske vlade. Njegova supruga tvrdi da je bila na Veneri uz pomoć NLO-a.

Zanimljivo supruga japanskog premijera tvrdi da je bila na Veneri, a pogledajte koja vanzemaljska rasa drzi bazu na Veneri:

"Mnoge od originalnih vanzemaljskih rasa drze baze u ovom solarnom sistemu........., Drako na Veneri." http://superzona.hatona.org/siriusb.htm

Mozda je to odgovor ciji su japanski premijer i njegova supruga :think:


ono sto bi mogli jos povezati sa time je i jedan od interesantnih intervjua zrtava vanzemaljskih otmica, na temu vanzemaljskih "hibrida", gde se posebno spominju takvi covekoliki hibridi http://www.galaksija.com/metafizika/vanzemaljski_hibridi.htm
 
Poslednja izmena:
Zanimljivo supruga japanskog premijera tvrdi da je bila na Veneri, a pogledajte koja vanzemaljska rasa drzi bazu na Veneri:

"Mnoge od originalnih vanzemaljskih rasa drze baze u ovom solarnom sistemu........., Drako na Veneri." http://superzona.hatona.org/siriusb.htm

Mozda je to odgovor ciji su japanski premijer i njegova supruga :think:

ja sam cuo da na Veneri zive Digimoni koji su razvalili Drako vanzemaljce nije ti tacan podatak ***
 

kako li bi ti tek izgledao da te slikaju skoro iz pticije perspektive?? jasno se vidi da je gledao gore dok su ga slikali.
on u stvari izgleda kao svaki prosecan japanac.
Yukio_Hatoyama_%28VOA_Photo%29.jpg
 
Yukio Hatoyama trebao bi službeno postati predsednik japanske vlade. Njegova supruga tvrdi da je bila na Veneri uz pomoć NLO-a.


Supruga novog japanskog premijera, Yukia Hatoyame, tvrdi da je njena duša, za vreme sna, bila na Veneri uz pomoć NLO-a.

- Bila sam na predivnom mestu; bilo je vrlo zeleno - napisala je u svojoj knjizi prošle godine Miyuki Hatoyama. Pre dvadesetak godina pisala je o svojim doživljajima sa vanzemaljcima, a njenog sadašnjeg supruga, budućeg premijera mediji su nazvali 'Alien' zbog neobičnih i vrlo izraženih očiju.

Yukio Hatoyama trebao bi službeno postati predsednik japanske vlade nakon što je njegova Demokratska stranka na parlamentarnim izborima u nedjelju odnela istorijsku pobedu nad vladajućim liberalnim demokratima.
http://www.javno.com/hr-svijet/supruga-japanskog-premijera-bila-na-veneri_274917

znaci :roll:
zena je opisala dogadjaje za vreme sna jer je zelela da napravi paralelu izmedju svog bivseg i svog sadasnjeg supruga. posle opisa sna navela je da je sve to ispricala svom bivsem muzu na sta je on bio nezainteresovan, a sadasnji je toliko pazljiv da bi joj trazio i detalje sna. inace sve je to napisala u knjizi "cudne stvari na koje sam naisla". ovo joj nije prva knjiga, do sada je napisala nekoliko kuvara sa receptima havajske makrobioticke kuhinje (sta li je to vanzemaljsko u makrobiotici pitam se :think:).
dakle, ako je zena izjavila to sto je izjavila ne mora da znaci da je njen muz vanzemaljski hibrid iliti guster kako mi volimo da kazemo
 
Zanimljivo supruga japanskog premijera tvrdi da je bila na Veneri, a pogledajte koja vanzemaljska rasa drzi bazu na Veneri:

"Mnoge od originalnih vanzemaljskih rasa drze baze u ovom solarnom sistemu........., Drako na Veneri." http://superzona.hatona.org/siriusb.htm

Mozda je to odgovor ciji su japanski premijer i njegova supruga :think:

zar nisu oni sa alfa draconisa?

aman dogovorte se vise :D
 
Kad bih ja napisala sta sam sve sanjala i gde sam sve bila..
Evo jedan primer.. Divac me uvodi u sportsku halu i odlazi. Ja cvrsto stezem kockice za jamb. U tom momentu ispred mene iskacu patuljci sa masinkama obuceni kao Al Capone i naredjuju mi da ih bacim. Pocinjem da vristim kako sam odabrana i kako su to posebne kockice ali pod prijetnjom patuljaka bacam ih a oni besomucno sasipaju rafale na njih..
Da napisem knjigu?
I da se udam za predsednika kojeg ce nakon toga proglasiti patuljkom?
 
Kad bih ja napisala sta sam sve sanjala i gde sam sve bila..
Evo jedan primer.. Divac me uvodi u sportsku halu i odlazi. Ja cvrsto stezem kockice za jamb. U tom momentu ispred mene iskacu patuljci sa masinkama obuceni kao Al Capone i naredjuju mi da ih bacim. Pocinjem da vristim kako sam odabrana i kako su to posebne kockice ali pod prijetnjom patuljaka bacam ih a oni besomucno sasipaju rafale na njih..
Da napisem knjigu?
I da se udam za predsednika kojeg ce nakon toga proglasiti patuljkom?

ja bih mogla da izdam 3-4 toma sa mojim snovima. od toga kako sam madoni davala casove crtanja, preko toga da mi se sloba milosevic par puta zalio na sina, pa do toga da zemlju okupiaruju vanzemaljci (ali mene ipak nekako postede, imam i ja veze na ovom pdf-u hahahahhahah)...
 
kako li bi ti tek izgledao da te slikaju skoro iz pticije perspektive?? jasno se vidi da je gledao gore dok su ga slikali.
on u stvari izgleda kao svaki prosecan japanac.
Vidi je Milica prevejana Rendzerka kako odmah sve izokrece na svoju vodenicu. Ko je spominjao tu sliku i nisam ga ja nazvao vanzemaljac vec mediji. Lepo ti pise u clanku "budućeg premijera mediji su nazvali 'Alien' zbog neobičnih i vrlo izraženih očiju".
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top