NE-ZGODAN
Poznat
- Poruka
- 7.555
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/globus/story/159262/Japan+ukida+vize+građanima+Srbije.html
Japan je jedna divna zemlja.....u koju ja nebih bas zurio sa putovanjem.
Japan ukida vize građanima Srbije
Građani Srbije će od 1. maja moći bez viza da putuju u Japan, a ova odluka se odnosi na kraći boravak i građane koji poseduju biometrijske pasoše, saopštila je danas ambasada te zemlje u Beogradu
Građani Srbije koji u Japan putuju turistički, poslovno, u posetu rođacima ili prijateljima ili učestvuju na sportskim takmičenjima bez posebnog honorara u Japanu bez vize mogu da borave do 90 dana, precizira se u saopštenju.
Kako se ističe u saopštenju japanske ambasade, građanima Srbije koji imaju stari, plavi pasoš, i dalje će biti potrebna viza, bez obzira da li u Japan putuju na kratko i bez plaćenog honorara.
Više informacija na: www.yu-japan.go.jp/srpski _verzija/vise.ttml , navodi se u saopštenju.
Ambasada Japana je istovremeno izrazila zahvalnost građanima Srbije na pomoći i saučešću upućenom posle zemljotresa i cunamija koji su 11. marta pogodili severoistočni deo zemlje.
Japan je jedna divna zemlja.....u koju ja nebih bas zurio sa putovanjem.

Poslednja izmena:


