Quantcast

Jao, vidi me popela sam se na sto

№1 

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
343
Da li zna neko zasto kod nas zene plesu na stolu kad se popale na neku pesmu?

O cemu se tu radi, kakva je to vrsta seljacizma?

Jel one tada misle da su najprivlacnije ili zele privuci paznju od svih muskaraca koji su tu, da ih svi gledaju?
sigurno te je devojka videla kako balis na sliku od one na stolu na "Slike f..." pa ti je zavrnula uvo da otvoris ovu temu,ne bi me cudilo ni da je ona sa tvog naloga otvorila,dok si ti klecao u cosku na ljuskama oraha i kajao se

parka

Buduća legenda
Poruka
26.228

evo ovako sam ja to zamislila, mislim to okupljanje.
tu sam ja,
pa banši na visokim štiklama,
pa treća-tinejdžerka na ekskurziji,
pa tara sa kaubojskim šeširom.

dana je tamo gde je oduvek želela da bude
a dager tamo gde mu je mesto, kao svakom poštenom balkanskom baji.

PETAR PAN

Iskusan
Poruka
5.195

evo ovako sam ja to zamislila, mislim to okupljanje.
tu sam ja,
pa banši na visokim štiklama,
pa treća-tinejdžerka na ekskurziji,
pa tara sa kaubojskim šeširom.

dana je tamo gde je oduvek želela da bude
a dager tamo gde mu je mesto, kao svakom poštenom balkanskom baji.

iju parka pa sta ti bi,zamisao ti je za peticu ali zasto ja pod sto i jos ko balkanski tamo neki baja:-(

Bogart

Poznat
Poruka
9.746
Da li zna neko zasto kod nas zene plesu na stolu kad se popale na neku pesmu?

Кафанско понашање карактеристично за војводину. И не само жене, пењу се и мушкарци, а имаш и пењање на столицу, и пењање на сто. Одакле - не знам.

Има и варијанта да када се попнеш, ставиш чашу на чело, па цупкаш и пазиш да не проспеш. Мислим да је и Балашевић то показивао на појединим концертима.

ljubicica_zr-ru

Zainteresovan član
Poruka
159
ja ne znam, pitaj ljubičicu

Pa mislim da je prosto. Kako Unsaie kaže zavisi od toga gde izlaziš. Tamo kuda se ja krećem nema takvih stvari. To je vezano za jednu vrstu muzike koju ja ne podnosim. Ne mučim ljude svojim ukusom, pa ne dozvoljavam da mene neko muči svojim. Jednostavno.

A uuu...Pa posto se ovde nesto proziva ljubicica da odgovorim....Popela sam se zbog opklade i ne na sto vec na sank...Eeee...Volim izazove a igranja po stolovima,sipkama nisam ljubitelj...Niti slusam domaci turbo-grand nazovi muziku...U tom kaficu gde izlazim pusta se samo strana muzika....

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.