Janković: Vučić ako izrekne sankcije Rusiji okrenuće narod protiv sebe, ako ne, srušiće ga oni koji su ga doveli na vlast

Ти си навео његове најгоре медијске псе за оне гласаче са мањим квоцијентом интелигенције.
Али рецимо Б92, Блиц раде одличан посао у корист ЕУ.
Не раде никакав. То причаш напамет, по инерцији, полазећи од свог сећања на то какви су Б92 и Блиц били до 2012. године.

За Вучића је гласало 2.224.914 глсача, могао бих руку у ватру да је 2/3 тих гласача ипак за ЕУ интеграције.
Твоја спремност за клађење је у колизији са истраживањима Влах Ђорђија
 
Не раде никакав. То причаш напамет, по инерцији, полазећи од свог сећања на то какви су Б92 и Блиц били до 2012. године.
На Информеру нећеш прочитати овакве текстове гдје се позивају на британске или украјинске изворе.
https://www.kurir.rs/planeta/403422...mostread_carousel&utm_campaign=adria_internal
https://www.blic.rs/vesti/svet/takt...u-lukasenka-rusija-ne-moze-da-posalje/pj8l4lb

Пази ово Б92 и Јутарњи два брата. :D
https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2022&mm=10&dd=21&nav_category=78&nav_id=2231178
 
Твоја спремност за клађење је у колизији са истраживањима Влах Ђорђија
Па добро карикирам али сматрам и даље да су Срби великом већином за ЕУ интеграције без обзира на анкете из априла.
Али ако се настави овакав уцјењивачки однос ЕУ према Србији нисам сигуран.
https://www.rts.rs/page/stories/sr/...JGSIMnvn9u62VPDNHU3RD80As22CJfJA_KtVTYVu6CkX0
 
Па добро карикирам али сматрам и даље да су Срби великом већином за ЕУ интеграције без обзира на анкете из априла.
Вучић свесно допушта руску пропаганду већ 10 година, од оне "префињене" до оне Несторовић.
Циљ тога је дизање цене себи, плус повлађивање свом русоукусу
Али ако се настави овакав уцјењивачки однос ЕУ према Србији нисам сигуран.
То су будалаштине. Као, "добро је да ми још и трунку волимо ЕУ, види шта нам раде, само нас уцењују. Узгред, Путин нас никада није уцењивао, нити би."
 
На Информеру нећеш прочитати овакве текстове гдје се позивају на британске или украјинске изворе.
https://www.kurir.rs/planeta/403422...mostread_carousel&utm_campaign=adria_internal
https://www.blic.rs/vesti/svet/takt...u-lukasenka-rusija-ne-moze-da-posalje/pj8l4lb

Ма, заиста? Нашао си два текста?
Нађи насловне пандан онима, па да причамо.
Невероватно. Чиста Европа! Је ли то тражена реакција? :D
 
То су будалаштине. Као, "добро је да ми још и трунку волимо ЕУ, види шта нам раде, само нас уцењују. Узгред, Путин нас никада није уцењивао, нити би."
Наведи сличан примјер?
Ако се ЕУ иницијатива зове обострано признавање са одметнутом аутономном републиком за даље еу интерграцуије а при томе нису ни све чланице ЕУ признале КИМ, онда причамо о класичној уцјени.Ево и сада ако кажу уведите санкције или...
Међутим ја не кажем да је тако док не видим званични документ, за сада се све крије од јавности и пуштају се прбни балони.
 
Наведи сличан примјер?
Ако се ЕУиницијатива зове обострано признавање са одметнутом аутономном републиком за даље еу интерграцуије а при томе нису ни све чланице ЕУ признале КИМ, онда причамо о класичној уцјени.Ево и сада ако кажу уведите санкције или...
Међутим ја не кажем да је тако док не видим званични документ, за сада се све крије од јавности и пуштају се прбни балони.
Postoji zahtev za pravno uređenje odnosa Srbije sa pokrajinom iz razloga potrebe jasne primene pravila u situacijama, kako ne bi svaki slučaj bio kapisla za izbijanje sukoba.
 
Ма, заиста? Нашао си два текста?
Нађи насловне пандан онима, па да причамо.

Невероватно. Чиста Европа! Је ли то тражена реакција? :D
Е јбг. сада , нису два текста, ово траје већ поприлично дуго.Већ сам ти рекао да пратим медије у регији студиозно.
Јутарњи лист је чист примјер.Б92 и не крије да преноси текст са Јутарњег а шта мислиш ко уређује Јутарњи?
 
Postoji zahtev za pravno uređenje odnosa Srbije sa pokrajinom iz razloga potrebe jasne primene pravila u situacijama, kako ne bi svaki slučaj bio kapisla za izbijanje sukoba.
Уређење односа је потпуно друге правне формулције.
Међутим господин Шолц је усред Београда рекао да се Србија и Ким морају међусобно признати ако желе да постану чланице ЕУ. :think:
 
Poslednja izmena:
Уређење односа је потпуно друге правне формулције.
Међутим госпоин Шолц је усред Београда рекао да се Србија и Ким морају међусобно признати ако желе да постану чланице ЕУ. :think:
To je bio njegov ili stav njegove države.
Ako si primetio, stavovi se pooštravaju vremenom. Pre deset godina niko nije pominjao priznanje.
 
Већ сам ти рекао да пратим медије у регији студиозно.
Pratim i ja studiozno.
Ko je studiozniji?
Da nisi, možda, ti pošto si se prvi setio da se samopohvališ?
Јутарњи лист је чист примјер.Б92 и не крије да преноси текст са Јутарњег а шта мислиш ко уређује Јутарњи?
Ne primetiš koliko je puta prenošen tekst Sputnjika?
Problem tvoje percepcije jeste što si već rusifikovan na "objektivan" i "neutralan" način da svaki tekst koji nije ekstremno veličanje Putina i Putinove Rusije vidiš kao teški proevropski stav.
 
To je bio njegov ili stav njegove države.
Ako si primetio, stavovi se pooštravaju vremenom. Pre deset godina niko nije pominjao priznanje.
Па то ти кажем класична УЦЈЕНА.:lol:
Ниси навео сличан примјер гдје Русија уцјењује ако радите са ЕУ не може гас или слично.
 
Па то ти кажем класична УЦЈЕНА.:lol:
Ниси навео сличан примјер гдје Русија уцјењује ако радите са ЕУ не може гас или слично.
To nije ucena već izražavanje stava.
A primer ruske ucene vidiš na primeru gasa i Srbije ili ruske podrške za bilo šta.
Video je to i Janukovič kome je Putinova ucena i izazvala Majdan
 
Pratim i ja studiozno.
Ko je studiozniji?
Da nisi, možda, ti pošto si se prvi setio da se samopohvališ?

Ne primetiš koliko je puta prenošen tekst Sputnjika?
Problem tvoje percepcije jeste što si već rusifikovan na "objektivan" i "neutralan" način da svaki tekst koji nije ekstremno veličanje Putina i Putinove Rusije vidiš kao teški proevropski stav.
Грешиш као и Џег по питању мене, ја заиста нисам фан култа личности, никада нисам ни био али није ни битно, нисам ја тема.
Исто ме нервирају и текстови гдје се Русија или Путин уздижу небеске висине
Ипак сте ви далеко већи навијачи и фанатици од мене само када вам на то укажем наљутите се.
 
Грешиш као и Џег по питању мене, ја заиста нисам фан култа личности, никада нисам ни био али није ни битно, нисам ја тема.
Исто ме нервирају и текстови гдје се Русија или Путин уздижу небеске висине
Ипак сте ви далеко већи навијачи и фанатици од мене само када вам на то укажем наљутите се.
Kao što ti rekoh, ako je ruskost rejtujemo od 0-100%, gde je 50% neutral, ti si se uživeo u nivo 95%, pri čemu svako pomeranje na 85% doživljavaš kao balans, na 80% i ispod već vidiš tešku zapadnu propagandu.

A zapravo nisi ni svestan kako bi izgledalo da zapadna kampanja dođe na nivo ruske ovde.
Recimo da Poljaci ovde isfiltriraju izvore medija.
 
Kao što ti rekoh, ako je ruskost rejtujemo od 0-100%, gde je 50% neutral, ti si se uživeo u nivo 95%, pri čemu svako pomeranje na 85% doživljavaš kao balans, na 80% i ispod već vidiš tešku zapadnu propagandu.

A zapravo nisi ni svestan kako bi izgledalo da zapadna kampanja dođe na nivo ruske ovde.
Recimo da Poljaci ovde isfiltriraju izvore medija.
Ako sam ti ja na 95% onda je Tihi probio na 195%!😁
A vidiš interesantno da si mene pitao za sebe, šta mislim ja bih tako nešto napisao za tebe, mada si ti ranije bio na cc 75 % zapad-nato a sada si se barem u poslednje vrijeme zakucao na 95%.
 
Postoji zahtev za pravno uređenje odnosa Srbije sa pokrajinom iz razloga potrebe jasne primene pravila u situacijama, kako ne bi svaki slučaj bio kapisla za izbijanje sukoba.

Jedini nacin kako se to resava po medjunarodnom pravu jeste da se odmetnuta pokrajina vrati u sastav Srbije a da pomenute NATO zemlje odpriznaju Kosmet.

Sta fali ovom mom planu?
 
Ma pitanje gasa uopšte nije problem, to se rešava opušteno, malo teških reči u novinama (a i to ako Rusi tako hoće), a ovo drugo jeste.

Međutim, i tu su nam muda u procepu. Šta ako Rusi na kraju uspeju da istrguju sa Amerikancima, pa u zamenu za ćutanje po pitanju Kosova u SB, dobiju ćutanje po pitanju toga što hoće da uzmu Ukrajini?

Gde smo bili? Nigde...

Šta smo radili? Ništa...
Amerikanci im zadrzali 400 milijardi dolara,do sada je tokom SVO poginulo preko 25000 Rusa iz Rusije i Donbasa ,...vreme za trgovinu Kosovo za Donbas je moglo biti aktuelno do 2014.posle toga nikako.Stavise,od Februrara 2022 Rusi su bukvalno u ratu sa njima i nema pregovora jer cetiri oblasti su postale ruske, tako da im nije potrebna bilo kakva trgovina,ta prica je zavrsena.Oni su bukvalno u ratu i ovo se moze resiti totalnim slomom Ukrajine i povlacenjem USA sa ruskih granica,ili slomom Rusije i Putinovim krajem
Meni je fascinantno koliko je narod ovde zaludjen da je Kosovo toliko bitno, da ce Rusima cetiri oblasti, Krim i verovatno jos Nikolajev i Odesu prepustiti ako Rusi priznaju Kosovo.
Po Pitanju ovih skupstinskih muflona koji su citav zivot na teretu poreskih obveznika,sve dok je kafa dvadeset a karadjordjeva osamdeset dinara, njih nista ne zanima i ne moze izbaciti iz ravnoteze
 

Back
Top