Јанковић објавио документа о пребијању Андреја Вучића

ко си бре ти или ко је Блиц да вам је неко дужан давато некле снимке?па суђење је у току,све што има презентоваће се тамо...па шта ће вама снимци,ви и без њих осудисте пребијене људе....

Blic je medij SNS-a još od kako je Nikola Selaković seo u uredništvo istog.Iznenađenje?
Selaković protiv Vučića?

ко си бре ти или ко је Блиц да вам је неко дужан давато некле снимке?па суђење је у току,све што има презентоваће се тамо...па шта ће вама снимци,ви и без њих осудисте пребијене људе....

Ma to sto trazi blic ili neko drugi je nebitno.

Vucic je duzan da objavi snimke jer se svojom voljom danima ponavljao da ima snimak i da ce ga objaviti ali jos uvek nista od toga. Zasto?
Ko zna sta je na snimku tj kakva provokacija i kakve reci i ponasanje brata i njegovog obezbedjenja.

Uostalom po kom osnovu taj andrej ima obezbedjenje pa jos kobre? jel on drzavni funkcioner?

Blic je medij SNS-a još od kako je Nikola Selaković seo u uredništvo istog.Iznenađenje?
Selaković protiv Vučića?

Селаковића је у управни одбор Блица сместила фирма (читај: BND) која је МАЊИНСКИ ВЛАСНИК тако да он тамо ништа не може да утиче.

Janković i Šabić su bili izbačeni iz Narodne skupštine ako niste zaboravili.

Slučaj *prebijanje* je planski *izazvan* kako bi se pažnja skrenula sa *fantomske firme* registrovane pomoću *falsifikovanog* ličnog dokumenta i to ni manje ni više već samog Andreja Vučića.
Zar se niko od službenika, prilikom registracije iste, nije našalio sa dotičnim i zapita ga: A da vam premijer nije nešto u rodu?

Vojska je narodna, a policija rezimska, uvek i svuda u Svetu.
Vojska ni u ratu nije cinila zlocine, vec ovi paravojni majmuni koji su se pre i posle krili medju policijom.
Vojnik je svetinja u narodu i drzavi, naravno tu mislim na normalne narode i drzave.

- - - - - - - - - -

Ti si decko jedna obicna budala cim ti je vojnik tvoje drzave bitanga, a jos si veca budala ako mislis da se par vojnika zaletelo iz cista mira na gomilu kornjaca.

Ja ne razumem zasto navodis USA i ko bi tamo kako reagovao? Tamo kao prvo nema zandarmerije, nezamisliva je situacija da se Obamin brat ( ili Klintonov) ponasa
ovako, da ima nekakvu pratnju specijalaca kada nedeljom ide kod majke na rucak, tako da je tvoje laprdanje bez ikakve veze s mozgom.

Janković i Šabić su bili izbačeni iz Narodne skupštine ako niste zaboravili.

Slučaj *prebijanje* je planski *izazvan* kako bi se pažnja skrenula sa *fantomske firme* registrovane pomoću *falsifikovanog* ličnog dokumenta i to ni manje ni više već samog Andreja Vučića.
Zar se niko od službenika, prilikom registracije iste, nije našalio sa dotičnim i zapita ga: A da vam premijer nije nešto u rodu?
:zblesav:

"Sektor Poreske policije u vezi sa "fantomskom firom" i tim slučajem, "u decembru 2010, u vreme vlasti DS-a, pozvala Andreja Vučića, koji je tada kao građanin dao izjavu da sa tom firmom nije povezan"... (PTC)

"Sektor Poreske policije u vezi sa "fantomskom firom" i tim slučajem, "u decembru 2010, u vreme vlasti DS-a, pozvala Andreja Vučića, koji je tada kao građanin dao izjavu da sa tom firmom nije povezan"... (PTC)
Jedva cekam kada budete pali sa vlasti i kada krene klupko da se odmotava. Kako cete zamuckivati. Znam da cete tada svi promeniti partiju i nikove. Ti i onako to cesto radis.

Sent from my SM-T805 using Tapatalk

Selaković protiv Vučića?

Селаковића је у управни одбор Блица сместила фирма (читај: BND) која је МАЊИНСКИ ВЛАСНИК тако да он тамо ништа не може да утиче.
ajde*** pogledajte ko sedi u uredništvu blica pre negio krenete sa lupetanjem po forumu!

Poslednja izmena od moderatora:
Jedva cekam kada budete pali sa vlasti i kada krene klupko da se odmotava. Kako cete zamuckivati. Znam da cete tada svi promeniti partiju i nikove. Ti i onako to cesto radis.

Saberi se "doktore", znam da nije lako dzonjati ovde 20. sati dnevno ali ipak...Ne, neću mucati, neću menjati partiju za koju ću glasati i kad padne s vlasti, nick ne menjam otkad sam ovde, nemam nijedan drugi nalog, nego, kad nemaš argumenata (jer Vučić nije bio premijer 2010.), ti vredjaš?
Samo napred zato te plaćaju, to što nebulozama koje je lako opovrgnuti, kako svojih tako i onih sličnih činiš veću štetu nego korist, nije moj peoblem:zcool:

:zpozdrav:

Pre cu da verujem dokumentima nego nebuloznoj prici premijera da su mu zandarmi prebili brata koji se tu setkao u to vreme.

A Devenporta su po premijerovom nalogu proglasili za pocasnog gradjanina Panceva iako su se mesec dana u gradskoj vlasti natezali oko te odluke. DSS patriote se bunile ali ipak ostale u gradskoj vlasti. I na kraju ipak morao da se ispuni nalog Velikog Vodje.

Pa nije to bilo nedeljno popodne na Kalemegdanu, neki običan dan. Ceo grad pod opsadom a mlađani Vučić ide da se šetka sa sve obezbeđenjem koje mu ni ne pripada..... idi begaj....

I gle čuda, prava fantomska, pojavljuje se 2014.g. kad joj vreme nije.
Kako to da naša deca toga dana nisu izašla da se malo poigraju, šta znaju deca šta je parada, a državničko obezbeđenje došlo ispred žandarmerijskog koridora da se malo poigra loptom.

Poslednja izmena:
Saberi se "doktore", znam da nije lako dzonjati ovde 20. sati dnevno ali ipak...Ne, neću mucati, neću menjati partiju za koju ću glasati i kad padne s vlasti, nick ne menjam otkad sam ovde, nemam nijedan drugi nalog, nego, kad nemaš argumenata (jer Vučić nije bio premijer 2010.), ti vredjaš?
Samo napred zato te plaćaju, to što nebulozama koje je lako opovrgnuti, kako svojih tako i onih sličnih činiš veću štetu nego korist, nije moj peoblem:zcool:

Cista projekcija. Da promenices, kao sto si promenila i SRS. i koliko je evro? To je moj argument. I jos hiljade drugih stvari sto ste unistili.

Ajde lako mi opovrgni zaduzenost Srbije, opovrgni kurs dinara, poskupljenja, partokratiju.... nema sta pravi si bot i kadar snsa. Konvertit. Najgori.

a399c8a91a6f31fb926843c54aa89415.jpg

Ajd se smiri-viš da se zaljubiška u Vučka...z;)
Mogu da prihvatim se u razgovoru, ali svodjenje na licno to ne mogu, jer je to takva praznina i lupetanje da me je stid umesto nje. Ni jedan komentar botivi nisu napisali, a da se ticao neke teme, vec je uve bilo kukanje o napadanju njihovog Vua i njegovoj zrtvi. Glupost i ispranost mozga onih koji ih pisu.

A inače šta vama tu ljudi nije jasno?
Rivalstvo vojnih specijalaca i žandara? Ko je jači?
Vojni specijalci,a natentani od ovih umišljenih kretena se qrčili pred robokapima!
Po ptički-legitimno!
Da se zna da žandarmerija nije otirač i ko će kome da duva!:hahaha::mrgreen:
U tom okršaju su ova dva civila kriva ako su bili bezobrazni i ako su svojim bahatim ponašanjem
izazvali sukob! Protiv njih tužilac mora,jer je podstrekavanje službenih lica na upotrebu sile šta?
To što nisu bili u uniformama ne znači ništa-oni nemaju radno vreme na terenu!
Naravno-i jedni i drugi na disciplinsku-tamo tatami pa trebali otići ili zakazati pa da se vidi ko
kosi ,a ko vodu nosi!
Što je to u pitanju brat precednika vlade-kakve to ima veze?!

Vojska je narodna, a policija rezimska, uvek i svuda u Svetu.
Vojska ni u ratu nije cinila zlocine, vec ovi paravojni majmuni koji su se pre i posle krili medju policijom.
Vojnik je svetinja u narodu i drzavi, naravno tu mislim na normalne narode i drzave.

- - - - - - - - - -

Ti si decko jedna obicna budala cim ti je vojnik tvoje drzave bitanga, a jos si veca budala ako mislis da se par vojnika zaletelo iz cista mira na gomilu kornjaca.

Blago tebi sto si glup(neko je morao da ti kaze kad se svi ustrucavaju) imas pogreno misljenje koje teras do karaja i ako nisi upravu.

па јесте..шпто да верујеш СНИМКУ бруталног пребијања КОЈЕ ВИДИШ кад можеш да верујеш у нешто што нигде не видиш (а што би и самом здравом разуму било тешко да узме здраво за готово) али које ти каже неки БЛИЦ да је тако било НЕ НАВОДЕЋИ НИКАКАВ ДОКАЗ ЗА ТО....наравно...логичније је да је у недељу ишао да се урчи пред оклопљеним нервозним жандармима него да се сетио да оде до родитеља на ручак.....проста логика...самотреба да ставиш хејтерске антивучић цвикере и овакве ствари теку ко вода....и свака будала која има приступ медијима може да пласиора нову...важно је само да је Вучић крив и онда је све логично...
Pa vidi se da su Huligani bacali flaše na miliciju.

To ti pokazuje bahatost članova porodice režima SNS.

Back